کد خبر:10271
پ
۱۴۰۱۰۶۱۰۱۶۴۱۵۶۹۸۱۲۶۰۱۰۳۸۴

گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان و وزیر امور خارجه امارات

بعداظهر امروز حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان و همتای اماراتی خود به صورت تلفنی با یکدیگر گفتگو کردند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم؛ خبرگزاری امارات از تماس تلفنی “عبدالله بن زاید” وزیر خارجه این کشور و حسین امیرعبداللهیان، همتای ایرانی وی خبر داد.
طبق نوشت..

بعداظهر امروز حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان و همتای اماراتی خود به صورت تلفنی با یکدیگر گفتگو کردند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم؛ خبرگزاری امارات از تماس تلفنی "عبدالله بن زاید" وزیر خارجه این کشور و حسین امیرعبداللهیان، همتای ایرانی وی خبر داد.

طبق نوشته خبرگزای رسمی امارات (وام)، در این گفتگوی تلفنی روابط دوجانبه و راه‌های تقویت این روابط در راستای منافع مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دو طرف همچنین به تبادل نظر درباره برخی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی پرداختند که مورد اهتمام مشترک آنهاست.

شیخ عبدالله بن زاید در این تماس تلفنی بر تمایل حکومت امارات برای تقویت روابط با کشورهای همسایه در راستای تقویت پایه‌های امنیت و ثبات در منطقه و تحقق خواسته‌های ملت‌ها مبنی بر توسعه و شکوفایی تاکید کرد.

پیام امیرعبداللهیان به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد ربایش امام موسی صدرلاوروف: به دنبال توافقنامه‌ای برای ایجاد منطقه آزاد تجاری بین ایران و اوراسیا هستیم/ امیرعبداللهیان: حامل پیام یکی از رهبران اروپایی در موضوع اوکراین بودم

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران