کد خبر:3544
پ
منتورینگ

منتورینگ

گام دوم انقلاب کشور عزیزمان ایران، همگام شده است با نقش‌آفرینی جوانان در حوزه‌های اقتصادی و تخصصی کشور. رنگ‌ و بوی جوان و پرخروش این حرکت، نویدبخش آینده‌ای درخشان در شکوفایی اقتصادی کشور است. شتاب دادن به ایده‌ها و راهکارهای نوین، ارکانی مخصوص به خود دارد، بستری متفاوت دارد، جنب و جوشی منحصر به فرد […]

گام دوم انقلاب کشور عزیزمان ایران، همگام شده است با نقش‌آفرینی جوانان در حوزه‌های اقتصادی و تخصصی کشور. رنگ‌ و بوی جوان و پرخروش این حرکت، نویدبخش آینده‌ای درخشان در شکوفایی اقتصادی کشور است.

شتاب دادن به ایده‌ها و راهکارهای نوین، ارکانی مخصوص به خود دارد، بستری متفاوت دارد، جنب و جوشی منحصر به فرد دارد.

از جمله این ارکان، منتورینگ است: روابطی ساختارمند و هدفمند که صده‌ها پیش داشته‌ایم، فراموششان کرده‌ایم و اکنون می‌بایست از نو بسازیم: روابطی از جنس شمس و مولانا، ساختاری از جنس مدرسه نظامیه . تاکنون کشور عزیزمان ایران، کسب و کارهای نوپای تحول‌گرایی را به خود دیده است. بدون شک، طعم خوش بهتر شدن، بهتر زیستن و پیشرفت را با این استارتاپ‌ها تجربه کرده‌ایم.

نباید و نمی‌شاید که نهال‌های نوپای چنین کسب و کارهایی، حمایت دستان توانمند باتجربه‌های صنعت را تجربه نکنند.

اطمینان داریم که جوانان عاشق این مرز و بوم در کنار منتورها و پیش‌کسوتان صنعت، مطلعی تازه از رونق اقتصادی را خواهند ساخت.

جریان پویای انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران ما را بر آن داشت که با همکاری فدراسیون صنعت نفت ایران، جمعی سازیم از عاشقان و پیشکسوتان صنعت. بی‌شک، بهره‌مندی از خرد جمعی، توان صاحب‌نظران و درایت پیشکسوتان، راهگشای تشکیل و رونق این جمع خواهد بود.

 

جهت تهیه کتاب می‌توانید با شماره  ۸۸۹۹۷۹۳۴-۰۲۱  داخلی  ۱۷۱ تماس بگیرید.

فدراسیون صنعت نفت ایران