کد خبر:1680
پ
۱۳۹۸۰۹۲۰۱۳۳۳۰۸۶۰۹۱۹۰۹۹۵۹۴

آیت‌الله جنتی: شهید سلیمانی چهره درخشان و جهانی مقاومت است

دبیر شورای نگهبان گفت: ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی به عنوان یک قهرمان ملی و جهانی با ابزار هنر به تصویر کشیده شود. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز چهارشنبه (۸ دی ۱۴۰۰) طی سخنانی در جلسه شورای نگهبان با اشاره به جنایت آمریکا در ترور شهی..

دبیر شورای نگهبان گفت: ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی به عنوان یک قهرمان ملی و جهانی با ابزار هنر به تصویر کشیده شود.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز چهارشنبه (۸ دی ۱۴۰۰) طی سخنانی در جلسه شورای نگهبان با اشاره به جنایت آمریکا در ترور شهید سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی تربیت یافته شاخص مکتب امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی بود؛ این شهید عزیز، چهره درخشان و جهانی مقاومت در مقابل استکبار جهانی بود که عجز و ناتوانی دشمنان را در مقابل اسلام نشان داد.

مقدم‌فر: مکتب حاج قاسم سلیمانی، مکتب بصیرت است/ روایت دیدار با سید حسن نصراللهولایتی: حاج قاسم مصداق عارف واصل بود/ شکست آمریکا در منطقه ادامه خواهد داشتطهرانچی: به تبیین گفتمانی مکتب حاج قاسم نیازمندیم/انجام ۱۳۶ پژوهش درباره تبیین مکتب حاج قاسم در دانشگاه آزاد

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی، جنایتکار و شقی بودن آمریکا را به جهانیان نشان داد، تصریح کرد: شهید سلیمانی در دوران حیات مبارکش عامل شکست دشمنان بود و شهادتش هم عامل روسیاهی و زبونی آنها شد.

آیت‌الله جنتی ادامه داد: اگر این شهادت‌ها نبود، این تاریخ درخشان هم رقم نمی‌خورد و قطعا شهدا به خصوص حاج قاسم سلیمانی ظرفیت الگو شدن برای جوانان را دارند و باید از این ظرفیت استفاده شود.

وی در پایان افزود: لازم است که ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی به عنوان یک قهرمان ملی و جهانی با ابزارهای مختلف به خصوص ابزار هنر به تصویر کشیده شده و به جهانیان نشان داده شود.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران