کد خبر:1823
پ
۱۳۹۹۰۶۱۹۱۶۱۸۱۲۹۱۴۲۱۱۷۲۳۶۴

اتصال سامانه «سجاد» سازمان امور دانشجویان به سامانه پلیس گذرنامه

سامانه الکترونیکی سازمان امور دانشجویان با عنوان سامانه سجاد به زودی به سامانه خدمات الکترونیک نظام وظیفه تحت عنوان سایت «ای پلیس» و سامانه پلیس گذرنامه متصل خواهد شد. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، الکترونیکی شدن خدمات سازمان امور دانشجویان در قالب سامانه سجاد، سهولت در پیگیر..

سامانه الکترونیکی سازمان امور دانشجویان با عنوان سامانه سجاد به زودی به سامانه خدمات الکترونیک نظام وظیفه تحت عنوان سایت «ای پلیس» و سامانه پلیس گذرنامه متصل خواهد شد.

 

الکترونیکی شدن خدمات سازمان امور دانشجویان در قالب سامانه سجاد، سهولت در پیگیری و سرعت در خدمات رسانی به دانشجویان، دانش آموختگان و سایر دریافت کنندگان خدمت از این سازمان را به دنبال داشته است.
در حال حاضر سامانه سجاد این سازمان خدمات ارزیابی مدارک تحصیلی را به صورت الکترونیکی انجام می‌دهد و قرار است همین سامانه به زودی به سایر سامانه‌های خدمت مانند سامانه خدمات الکترونیک نظام وظیفه تحت عنوان سایت «ای پلیس» متصل شود. همچنین سامانه سجاد با همکاری خوب پلیس گذرنامه به سامانه پلیس گذرنامه متصل خواهد شد.
این یکپارچگی سامانه‌ها بسیاری از خواسته دانشجویان خارج از کشور را تأمین می‌کند و فرایند‌ها را راحت و سریع می‌کند و خدمات را در محل تحصیل ارائه خواهد کرد.
در برخی موارد دانشجویان باید مدتی صبر کنند، به عنوان مثال دانشجویان در فرایند ارزیابی مدارک تحصیلی باید پایان نامه خود را در سامانه ایرانداک بارگزاری کنند البته هنوز امکان اینکه دانشجویان از خارج از کشور بتوانند پایان نامه‌های خود را درسامانه ایرانداک بارگزاری کنند وجود ندارد.

این دانشجویان برای طی این فرایند کافی است که پایان نامه خود را به یکی از اقوام و یا وکیل خود ایمیل کنند تا آن‌ها در سامانه ایرانداک بارگزاری کنند و ادامه بارگزاری مدارک را در سامانه سجاد را از خارج از کشور انجام دهند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران