کد خبر:2701
پ
۱۴۰۰۱۰۲۵۱۸۳۹۲۴۱۸۱۲۴۵۴۰۱۱۱۰

اطلاع‌رسانی فوری و روایت اول، بخشی از مقابله با خرابکاری علیه صداوسیما

اکبر نصراللهی استاد ارتباطات معتقد است که اطلاع‌رسانی فوری و روایت اول، بخشی از پروژه‌ مقابله با خرابکاری امروز علیه صداوسیماست. – اخبار سیاسی – اکبر نصراللهی استاد ارتباطات در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: اقدام امروز منافقین با توجه به کثرت شبکه‌های رادیو و تلویزیونی ابررسانه سازمان صداوسیما ..

اکبر نصراللهی استاد ارتباطات معتقد است که اطلاع‌رسانی فوری و روایت اول، بخشی از پروژه‌ مقابله با خرابکاری امروز علیه صداوسیماست.

– اخبار سیاسی –

اکبر نصراللهی استاد ارتباطات در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: اقدام امروز منافقین با توجه به کثرت شبکه‌های رادیو و تلویزیونی ابررسانه سازمان صداوسیما و سابقه نفوذ در زندان اوین و حمله سایبری آبان گذشته به جایگاه‌های سوخت عجیب نبوده است.

"خرابکاری در تلویزیون" پیچیده و کار صاحبان تکنولوژی‌های مربوطه است + فیلمپخش تصویر سرکرده منافقین از تلویزیون/چرا باید احتمال نفوذ انسانی در ماجرای امروز را هم جدی گرفت؟

نویسنده کتاب مدیریت پوشش اخبار بحران در رسانه‌های حرفه‌ای با تشکر از سرعت عمل نسبی صداوسیما در اطلاع‌رسانی و مدیریت موضوع افزود: کشور با مخاطرات و بحران‌های نوظهور مواجه است، لذا باید تدبیر شود تا جلوی تبدیل این نوع مخاطرات به بحران گرفته شود و در صورت وقوع با اطلاع‌رسانی صحیح و سریع و روایت اول، دشمن را در حمله به افکار عمومی ناکام گذاشت.

منافقین حرف‌ها و شعارهای بی‌اثری که امروز در چند ثانیه از شبکه یک سیما انتشار دادند، هر روز در رسانه‌هایی که با پول آمریکا و رژیم صهیونیستی تاسیس کردند، پخش می‌کنند. گروهک تروریستی منافقین با پناه بردن به صدام و ترور و شهادت رساندن حدود ۲۰ هزار نفر از مردم بی گناه و مسئولان کشور از جمله رئیس جمهور، نخست وزیر و رئیس قوه قضاییه، جایگاهی در ایران ندارد و اینگونه اقدامات، مردم را یاد جنایت‌های آنان می اندازد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران