کد خبر:4249
پ
۱۳۹۵۱۲۰۲۱۶۳۷۰۱۷۲۰۱۰۰۶۲۱۵۴

اعضای جدید شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب انتخاب شدند

اعضای جدید شورای مرکزی و بازرسان جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی انتخاب شدند. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، ششمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی جمعه ۲۰ اسفند با دستور جلسه اصلاح اساسنامه و انتخاب اعضای شورای مرکزی و بازرسین به صورت مجازی برگزار شد.
نتایج انتخابات شورای م..

اعضای جدید شورای مرکزی و بازرسان جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی انتخاب شدند.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، ششمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی جمعه ۲۰ اسفند با دستور جلسه اصلاح اساسنامه و انتخاب اعضای شورای مرکزی و بازرسین به صورت مجازی برگزار شد.

نتایج انتخابات شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
۱٫ مالک شریعتی نیاسر
۲٫ نورالدین قدیمی گزاز
۳٫ پرویز سروری
۴٫ محمد جواد خوشرو
۵٫ داود طاعتی
۶٫ سیدمحمود سیف الحسینی
۷٫ بهزاد زارع
۸٫ مهدی جهانتیغی
۹٫ عباس کیانی
۱۰٫ علیرضا نادعلی
۱۱٫ قائم شریعتی
۱۲٫ علی شمسی‌پور
۱۳٫ فاطمه قاسم‌پور
۱۴٫ حسین امامی‌راد
۱۵٫ حبیب‌اله احتشامی
۱۶٫ پرنیان تیرانداز
۱۷٫ محمدمهدی رحیمی
۱۸٫ حجت‌اله فیروزی
۱۹٫ صغری یکه زارع
۲۰٫ سید محمدصادق کاظمی
۲۱٫ فریدالدین حداد عادل
۲۲٫ محمدامین بهرامی
۲۳٫ حسام حبیب‌اله
۲۴٫ امیرحسین بهرامی
۲۵٫ فاطمه صدر
بازرسان:
۱٫ علیرضا کلاگر
۲٫ سجاد صفار هرندی
۳٫ حسین عبادتی

همچنین مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در این کنگره، اظهار داشت: انتخابات شورای مرکزی رهپویان از مصادیق چرخش نخبگان، آموزش رسم میدان‌داری و مدیریت کار تشکیلاتی برای اعضای جدید آن محسوب می‌شود. عنصر نظم یکی از دلایل اثبات لزوم کار تشکیلاتی است. انقلاب اسلامی، براساس اعتقاد به نظم و منسجم شدن بر گرد شعارها و آرمان‌هایش شکل گرفت ولی در حال حاضر بیشتر، دقیق‌تر و هوشمندانه‌تر از ابتدای انقلاب به کار تشکیلاتی و نظم در عرصه سیاسی نیاز دارد.

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب تشکل‌های انقلابی، تنها یک میدان مبارزه یعنی مقابله با عنصری مثل پهلوی داشتند، افزود: در حال حاضر باتوجه به نزدیکتر شدن انقلاب به آرمان‌هایش، کار تشکیلاتی ضرورت بیشتری پیدا می‌کند و صورت مسایل پیش‌روی آن نیز بسیار بیشتر از گذشته شده است. اگر می‌خواهیم در عرصه بین‌الملل به تمدن اسلامی برسیم، باید تشکل‌های انقلابی بسیاری از نظامات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی را بیاموزند و بر این موضوعات مسلط و سپس غلبه پیدا کنند.

دبیرکل جمعیت جانبازان تاکید کرد: تشکل‌های انقلابی باید با ارائه برنامه‌ در حوزه حکمرانی، جمهوری اسلامی را به نقطه‌ای برسانند که علاوه بر اداره مناسب جبهه مقاومت و محرومین در جهان، بر نظامات استکباری جهان و ائتلاف‌‌های خودساخته غربی نیز غلبه کند و در صورت غلبه بر این نظامات فساد است که جمهوری اسلامی به نقطه ظهور خواهد رسید.

وی در ادامه به فعالین سیاسی توصیه کرد که افق نگاه خودشان را از دهه‌های گذشته به سمت افق‌های جدید ببرند و بر اساس آن فعالیت سیاسی و انتخاباتی داشته باشد و عنوان کرد: فعالین سیاسی و تشکل‌های انقلابی باید متناسب با افق‌های پیش‌رو، تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی برای کادرسازی در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی و حتی مطالعه ساختارهای کارآمد و تولید گفتمان‌های جدید را مورد توجه قرار بدهند.

دبیرکل جمعیت جانبازان تصریح کرد: مقام معظم رهبری طی بیست سال گذشته حدود شصت گفتمان مطرح کردند که تشکل‌های انقلابی علی‌رغم برخی فعالیت‌ها و موفقیت‌ها در تحقق گفتمان‌های رهبری اما نتوانسته‌اند موفقیت مناسبی کسب کنند و اینک جبهه تحول‌خواهان باید میدان‌دار و خط مقدم این گفتمان‌ها باشد و آرایش جدید به خود بگیرد. تشکل‌های انقلابی نسبت به آنچه باید باشند و با میدان و نظام مسایل و چالش‌ها و گفتمان‌هایی که در داخل و خارج از ایران در مقابل او قرار گرفته؛ فاصله دارد و باید این فاصله را کاهش داد.

وی در پایان نیز تاکید کرد که تشکل‌های انقلابی با برنامه‌ها و طرح‌های جدید و عملیاتی از ظرفیت مناسبی که در دولت، مجلس و قوه قضاییه شکل گرفته استفاده کنند و جمهوری اسلامی را به سمت افق‌های بالاتر ببرند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران