کد خبر:5427
پ
۱۳۹۴۱۲۰۲۱۸۰۷۱۳۶۹۸۷۱۷۴۳۲۴

الیاس حضرتی دبیرکل اعتماد ملی می‌ماند

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: موضوع استعفای حضرتی در جلسه شورای مرکزی حزب مطرح شد و تقریباً همه اعضا مخالف این استعفا بودند و طی استمزاجی که صورت گرفت، استعفای آقای حضرتی در شورای مرکزی هم رأی نخواهد آورد. – اخبار سیاسی – اسماعیل گرامی‌مقدم قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه ا..

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: موضوع استعفای حضرتی در جلسه شورای مرکزی حزب مطرح شد و تقریباً همه اعضا مخالف این استعفا بودند و طی استمزاجی که صورت گرفت، استعفای آقای حضرتی در شورای مرکزی هم رأی نخواهد آورد.

– اخبار سیاسی –

اسماعیل گرامی‌مقدم قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره سرانجام استعفای الیاس حضرتی دبیرکل این حزب، گفت: در جلسه هفته گذشته کمیته تعامل حزب بحث استعفای آقای حضرتی مطرح شد و پس از استماع دلایل استعفا، اعضا بالاتفاق با آن مخالفت کردند.

وی افزود: هم‌چنین این بحث در شورای مرکزی هم مطرح شد و تقریباً همه اعضا مخالف این استعفای حضرتی بودند و طی استمزاجی که صورت گرفت، استعفای آقای حضرتی در شورای مرکزی هم رأی نخواهد آورد.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی گفت: در هفته جاری در هیئت اجرایی جلسه خواهیم داشت تا برای روز برگزاری جلسه شورای مرکزی و هم‌چنین برای بحث استعفای دبیرکل و رأی‌گیری مطرح شود و آقای حضرتی ابقا خواهد شد. یکی دیگر از مباحث جلسه آتی شورای مرکزی اصلاح اساس‌نامه حزب است که باید در هیئت اجرایی به تصویب برسد و ما روز دوشنبه تصویب می‌کنیم که چه‌روزی جلسه باشد و چه دستورکاری داشته باشد.

گرامی‌مقدم در ادامه درباره برگزاری کنگره بعدی حزب بیان کرد: اگر اصلاح اساسنامه رأی بیاورد مجدداً درباره کنگره تصمیم خواهیم گرفت و فعلاً زمان مشخصی ندارد و باید منتظر رأی‌گیری در این زمینه ماند.

وی در پایان گفت: یکی از مباحثی که در کمیته تعامل مطرح شد دلیل استعفای آقای حضرتی فعالیت رسانه‌ای به‌صورت حرفه‌ای و مشغله کاری مطرح شده بود، اعضا نیز متعهد هستند که همکاری لازم را داشته باشند و بخشی از مسئولیت دبیرکل را بپذیرند تا او هم به مسئولیت رسانه‌ای خود و هم به دبیرکلی حزب ادامه بدهد.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران