کد خبر:6912
پ
۱۴۰۰۰۲۱۹۱۰۴۵۵۹۳۷۰۲۲۷۲۵۵۴۴

اینستاگرام صفحه شورای نگهبان را مسدود کرد

شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه رسمی شورای نگهبان را مسدود کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، صفحه اینستاگرام شورای نگهبان (Shora_gc) که به صورت رسمی از ۳ سال پیش در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کرد و صرفا بازتاب‌دهنده اخبار و مواضع رسمی شورای نگهبان بود، توسط این شبکه اجتماعی مسدود..

شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه رسمی شورای نگهبان را مسدود کرد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، صفحه اینستاگرام شورای نگهبان (Shora_gc) که به صورت رسمی از ۳ سال پیش در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کرد و صرفا بازتاب‌دهنده اخبار و مواضع رسمی شورای نگهبان بود، توسط این شبکه اجتماعی مسدود شد.

صفحه اینستاگرام شورای نگهبان با ۳۸ هزار دنبال‌کننده در چارچوب قوانین این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کرد و تنها اخبار رسمی شورای نگهبان را در قالب‌های مختلف بازنشر می‌کرد.

همچنین علی‌رغم پی‌گیری‌های متعدد روابط عمومی شورای نگهبان با اینستاگرام، هنوز هیچ پاسخی درباره دلایل مسدود شدن صفحه شورای نگهبان اعلام نشده که البته این رفتار غیر‌قانونی اینستاگرام پیش از این نیز مسبوق به سابقه بوده است.

صفحه جدید اینستاگرام شورای نگهبان هم اکنون به آدرس Shora.gc در دسترس کاربران قرار داشته و مخاطبان می‌توانند با دنبال کردن این صفحه، اخبار و مواضع شورای نگهبان را به صورت برخط دریافت کنند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران