کد خبر:3134
پ
۱۳۹۹۱۱۲۲۱۶۴۴۱۳۴۱۳۲۲۲۲۲۷۴۴

بیانیه حزب تمدن اسلامی و دعوت از مردم برای گرامیداشت جشن بزرگ ۲۲ بهمن

حزب تمدن اسلامی به مناسبت چهل و سومین سالروز فجر انقلاب، بیانیه ای صادر کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم،حزب تمدن اسلامی به مناسبت چهل و سومین سالروز فجر انقلاب، بیانیه ای صادر کرد.
متن این بیانیه بدین شرح است:
چهل و سه سال از پیروزی شیرین و محبوب انقلاب اسلامی ایران عزیز ما گ..

حزب تمدن اسلامی به مناسبت چهل و سومین سالروز فجر انقلاب، بیانیه ای صادر کرد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم،حزب تمدن اسلامی به مناسبت چهل و سومین سالروز فجر انقلاب، بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

چهل و سه سال از پیروزی شیرین و محبوب انقلاب اسلامی ایران عزیز ما گذشت. چهل و سه سال فراز و نشیب‌های فراوان و خاطره انگیز که هر حادثه‌اش می‌توانست هر نهضت و انقلابی را از کار بیندازد و نابود کند اما این انقلاب عظیم الهی که ریشه در باورهای ملتی بزرگ و خداجو داشت با الهام از اسلام عزیز و تشیع سرخ علوی با هدایت‌های پیامبرگونه‌ی حضرت امام خمینی رضوان اله تعالی علیه به عنوان مرجعی عظیم القدر و ستم‌ستیز با ندای (قل اعظکم بواحده آن تقوموا لله مشتی و فرادا) نهضتی فراگیر بنیان نهاد. و آحاد مردم شریف و آزاده ایران زمین را به قیامی الهی فراخواند و خود پیشاپیش ملت با تحمل زندان و تبعید راست قامت و نستوه ایستاد و فریاد زد تا رژیم تا دندان مسلح ستم شاهی پهلوی و اربابان شرقی و غربی‌اش را به خاک مذلت نشاند و جمهوری مقدس اسلامی ایران را بنیان نهاد.

امروز چهل و سه سال از آن پیروزی تاریخی می‌گذرد و دشمن همچنان با چهره‌های متفاوت به دنبال کم رنگ شدن ارزش‌های الهی در میان جامعه و در نهایت از درون تهی کردن آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی و پایمال ساختن دستاوردهای بزرگترین نهضت مردمی تاریخ و به فراموشی سپردن آثار پر برکت شجاعت‌ها و مجاهدت‌های شهیدان و جانبازان و ایثارگران ماست.

امروز بر هر مرد و زن مسلمان و آزاده فرض و واجب است که با بیان پیشرفت‌های علمی و عملی جمهوری اسلامی یأس و شکست را برای دشمنان و امید و نشاط و شادکامی را علیرغم مشکلات معیشتی و تبعیض‌ها و سوءمدیریت‌ها، نصیب ملت شریف و مسلمان نماید.

دشمن بداند که با وجود همه تحریم‌ها این ملت نشان داده است که هرگز تسلیم نخواهد شد و با امید و اتکال به عنایات لایزال الهی و وحدت و یکپارچگی ملت و مسئولین برتمامی مشکلات فائق خواهد آمد و با تلاش و مجاهدت بیشتر زمینه‌های حکومت جهانی حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواحناء فدا را فراهم خواهد ساخت.

حزب تمدن اسلامی با الهام از روح بلند شهید مظلوم آیت اله دکتر بهشتی و تمامی شهیدان راه حق و عدالت و با پیروی از راه امام راحل عظیم‌الشأن (ره) و خلف صالح ایشان رهبر فرزانه‌ی انقلاب از عموم ملت دعوت می‌کند که همچون سال‌های پیش با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب ۲۲ بهمن امسال را نیز موجب افتخار و عظمت ایران عزیز و شکست و خواری آمریکا و سایر مستکبران جهان سازند. انشاءاله.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران