کد خبر:5094
پ
۱۳۹۹۰۱۱۰۱۱۴۷۴۵۵۹۶۲۰۰۱۱۶۵۴

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات در محکومیت حمله به ۳ طلبه در حرم امام رضا(ع)

شورای هماهنگی تبلیغات در بیانیه‌ای درباره حمله به ۳ طلبه در حرم امام رضا(ع)، تصریح کرد: این جنایت و هتک حرمت به حرم مطهر و زائران رضوی و روحانیت خدوم، بخشی از طراحی و توطئه شوم رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایتکار است. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلام..

شورای هماهنگی تبلیغات در بیانیه‌ای درباره حمله به ۳ طلبه در حرم امام رضا(ع)، تصریح کرد: این جنایت و هتک حرمت به حرم مطهر و زائران رضوی و روحانیت خدوم، بخشی از طراحی و توطئه شوم رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایتکار است.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید این جنایت سبعانه و تأسف‌بار مزدوران سلفی- صهیونیستی، علیه پرچمداران انقلاب و اسلام عزیز، از مسئولین امر می‌خواهد تا با شناسایی کامل عوامل و دست‌اندرکاران این حمله ناجوانمردانه، با برخوردی قاطع و اجرای اشد مجازات، دست این مزدوران را از کشور کوتاه نماید.

واکنش نمایندگان مجلس به حمله تروریستی در حرم امام رضا (ع)قالیباف: اتفاق حرم رضوی ریشه‌یابی شود/ هوشیار باشیم اتفاق رخ‌داده دوستی ملت‌ها را برهم‌ نزندمأموریت رئیسی به وزارت اطلاعات برای تعقیب عوامل حادثه حرم رضوی/ تسلیت شهادت حجت‌الاسلام اصلانی

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

حادثۀ تلخ و اندوهبار در حرم مطهر رضوی و به شهادت رساندن و مجروح کردن چند تن از روحانیون فعال در عرصۀ خدمت جهادی در ماه مبارک رمضان و حرمت‌شکنی در پایتخت معنوی و پایگاه دینی شیعیان، حرکتی مشکوک و جنایتی محکوم از منظر مسلمانان و همه آزاداندیشان و وجدان آگاه جامعه بشری است.

بی‌تردید این جنایت و هتک حرمت به حرم مطهر و زائران رضوی و روحانیت خدوم که از پاک‌ترین و وارسته‌ترین اقشار جامعه‌اند؛ بخشی از طراحی و توطئه شوم رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایتکار است که به دنبال شکست‌های مفتضحانه در منطقه به‌ویژه در عراق، سوریه، یمن، افغانستان و پاکستان به منظور تحت‌الشعاع قرار دادن مقاومت مردم مظلوم فلسطین و با بکارگیری تفکر تکفیری و استخدام مزدوران تروریست و حمله به روحانیت شیعه و اهل سنت، در پی برافروختن آتش اختلاف و تفرقه و درگیری قومی-مذهبی‌اند، تا از این طریق به اهداف پلید و شوم خود در منطقه‌ دست یافته و افکار عمومی را از شکست مفتضحانه در منطقه و جبهه مقاومت منحرف سازند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید این جنایت سبعانه و تأسف‌بار مزدوران سلفی ـ صهیونیستی، علیه پرچمداران انقلاب و اسلام عزیز، از مسئولین امر می‌خواهد تا با شناسایی کامل عوامل و دست‌اندرکاران این حمله ناجوانمردانه، با برخوردی قاطع و اجرای اشد مجازات، دست این مزدوران را از کشور کوتاه نماید.

همچنین ضروری است که مردم بصیر ایران اسلامی ضمن حفظ هوشیاری، از هرگونه واکنش و اظهارنظرِ اختلاف‌انگیز خودداری کرده و موجبات خنثی‌سازی طراحی تفرقه‌افکنانۀ دشمنان را فراهم آورند. شهادت مظلومانۀ این روحانی مجاهد را به مردم شریف ایران، حوزه‌های علمیه، روحانیت معزز و خانوادۀ شهید بزرگوار تسلیت گفته و برای مجروحین این جنایت رذیلانه، صحت و سلامتی از درگاه خداوند متعال مسألت دارد.

نمایندۀ ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران