کد خبر:10933
پ
۱۴۰۱۰۶۲۶۱۶۴۶۳۵۹۹۹۲۶۱۰۶۰۱۴

تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از خدمت‌رسانی موثر به زائرین در مراسم اربعین

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای از خدمت‌رسانی موثر به زائرین شریف در مراسم اربعین تشکر کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی بیانیه‌ای از خدمت‌رسانی به زائران در اجتماع اربعین امسال تقدیر و تشکر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
«بس..

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای از خدمت‌رسانی موثر به زائرین شریف در مراسم اربعین تشکر کرد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی بیانیه‌ای از خدمت‌رسانی به زائران در اجتماع اربعین امسال تقدیر و تشکر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مراسم راهپیمایی اربعین و اجتماع بی‌نظیر و باشکوه میلیون‌ها دلداده سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) مانور عظیم اقتدار و وحدت دنیای اسلام، فریاد رسایِ روایت پرقدرت عاشورا، گواه قوتِ حقیقت، قدرت جبهه‌ی مقاومت و فرمانروایی منطقِ حق بر دنیای ظلمانی پرهیاهویِ یزیدیان زمان، امسال نیز همچون سنوات گذشته به‌رغم کید و مکر بی‌انتهای رهزنانی که این حضور پُرشور و شورانگیز را برنمی‌تابند، به یاری خداوند قادر، به‌گونه‌ای معجزه‌گون، در وادی معنویّت و آزادگی برگزار گردید.

بی‌شک، در خلق این حماسه‌ی عظیم، این گنجینه‌ی معتبر و با ارزش که به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) 'از همه‌ِی سال‌ها، از همه‌ی دورانِ تاریخ، باشکوه‌تر و معظّم‌تر بوده است'، به ویژه در دورانی که آمریکا و اذناب آن با همراهی برخی از سودجویان در پی سیاه‌نمایی، ایجاد شبهه و یأس و ناامیدی و تفرقه بین برادران مسلمان دو ملت ایران و عراق‌اند، میهمان‌نوازی برادران و خواهران عزیز عراقی، همکاری‌های خالصانه‌ی دولت این کشور، تلاش‌ها و زحمات مجدانه، صادقانه و شبانه‌روزی دولت جمهوری اسلامی ایران و ستاد ملی اربعین نقشی اساسی داشته است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وظیفه‌ی خود می‌داند به پاس قدردانی از خدمت‌رسانی موثر به زائرین شریف، از دولت مردمی جمهوری اسلامی ایران، خادمین اربعین حسینی و زحمات ملت و دولت دوست و برادرِ عراق، علمای بزرگوار و مراجع عظام این کشور تمامی دستگاه‌های فعال همانند نیروی انتظامی و پلیس راهور و صدا و سیما که هنرمندانه منعکس‌کننده جلوه‌های ویژه ساحت شور حسینی و زیبائی‌های معرفتی بود و فضایی آکنده از اُخوت، مودّت و محبّت بین دو ملّت بزرگ ایران و عراق را فراهم کرده‌اند، مراتب تشکر و سپاسگزاری صمیمانه‌ی خود را اعلام نماید.

امیدواریم در سال‌های آینده با هماهنگی‌های بیشتر در سیاستگذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها کاستی‌های این رزمایش جهانی مرتفع گردد. إن‌شاءالله.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران