کد خبر:2616
پ
۱۳۹۶۰۵۱۳۱۹۰۴۴۸۹۴۶۱۱۵۶۵۱۹۴

تظاهرات سراسری علیه کشتار مردم یمن پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطـلاعیه‌ای از ملت بزرگ ایران اسلامی برای تظاهرات علیه کشتار مردم مظلوم یمن بعد از نماز جمعه این هفته، دعوت کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید کشتار وحشیانۀ مردم مظلوم یمن توسط ائتلاف سعودی ـ اما..

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطـلاعیه‌ای از ملت بزرگ ایران اسلامی برای تظاهرات علیه کشتار مردم مظلوم یمن بعد از نماز جمعه این هفته، دعوت کرد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید کشتار وحشیانۀ مردم مظلوم یمن توسط ائتلاف سعودی ـ اماراتی به رهبری آمریکای مستکبر و حمایت صهیونیست کودک‌کش، با صدور اطـلاعیه‌ای از ملت بزرگ ایران اسلامی، دعوت کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

اخبار تأسف‌بار حملات وحشیانه به مردم مظلوم یمن با حمایت دولت مستکبر آمریکا که به شهادت و مجروح شدن بسیاری از مسلمانان این کشور منجر شده، اندوه فراوانی در میان مردم کشورهای اسلامی و همه انسان‌های آزاده عالم پدید آورد. در این میان دخالت مستقیم برخی کشورهای عربی در سرکوب شیعیان یمن و سکوت مرگبار سازمان همکاری‌های اسلامی و مجامع بین المللی به اصطلاح حقوق بشری در قبال این جنایات هولناک، تأمل‌برانگیز است.

با وجود وخیم‌تر شدن اوضاع انسانی در یمن، ائتلاف « عربی – غربی» به سرکردگی عربستان همچنان به بمباران مناطق مختلف یمن و مراکز عمومی مانند بیمارستان، ادارات و مدارس ادامه می‌دهد و این جنایات در سکوت کامل محافل خبری آمریکایی- غربی رخ می‌دهد و مدعیان حقوق بشر هم‌چنان در برابر اقدامات جنگ‌افروزانه رژیم سعودی سکوت مرگباری اختیار کرده‌اند.

برغم حمایت آمریکا و غرب از تجاوز غیرانسانی رژیم سعودی به یمن و نیز وجود مصائب بسیار زیاد تحمیل شده بر این ملت مظلوم، ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور همچنان به مقاومت مقدس خود ادامه می‌دهند و پیروزی‌های ملت یمن در صحنه نبرد نظامی به رغم حمایت‌های ظالمانه دشمنان منطقه‌ای ادامه خواهد داشت.

امروز شرایط مردم یمن به دلیل تجاوز و بمباران همه‌روزه متجاوزان در کنار تحریم همه‌جانبه این کشور ابعاد تازه و گسترده‌ای به خود می‌گیرد و مردم سلحشور و مبارز این کشور هر روز با مشکلات جدیدی روبه رو می‌شوند، مردم بی‌دفاع و کودکان و زنان این کشور بیشترین آسیب را در حملات غیر انسانی متحمل شده‌اند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید اقدامات غیر انسانی و کشتار بی‌رحمانۀ مردم مظلوم یمن توسط ائتلاف عبری ـ عربی، از ملت فهیم و رشید و استکبارستیز ایران اسلامی دعوت می‌کند تا بعد از اقامۀ نماز عبادی ـ سیاسی جمعۀ این هفته (۸ بهمن) با انجام تظاهرات ضمن اعلام همدردی با مردم قهرمان یمن، خشم و نفرت و انزجار خود را علیه جبهۀ عبری ـ عربی و رژیم سعودی و آمریکای مستکبر و صهیونیست کودک‌کش فریاد کنند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران