کد خبر:4774
پ
۱۴۰۰۱۲۱۰۱۱۴۷۰۸۷۳۸۲۴۸۸۳۱۶۴

تقدیر رهبر انقلاب از فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»: "عالی بود؛ پر از نکته‌های دقیق و روایت درست"

رهبر انقلاب عصر دیروز جمعه، بعد از تماشای فیلم موقعیت مهدی، از این اثر سینمایی تقدیر کردند. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، پیمان جبلی رئیس رسانه ملی از تماشای فیلم «موقعیت مهدی» توسط رهبر انقلاب و تقدیر ایشان از این اثر سینمایی خبر داد.
آقای جبلی در یادداشتی نوشت که رهبر انقلاب ..

رهبر انقلاب عصر دیروز جمعه، بعد از تماشای فیلم موقعیت مهدی، از این اثر سینمایی تقدیر کردند.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، پیمان جبلی رئیس رسانه ملی از تماشای فیلم «موقعیت مهدی» توسط رهبر انقلاب و تقدیر ایشان از این اثر سینمایی خبر داد.

آقای جبلی در یادداشتی نوشت که رهبر انقلاب عصر دیروز جمعه، این فیلم را تماشا کرده و نکات زیر را در تقدیر از آن بیان نموده‌اند:

فیلم «موقعیت مهدی» عالی بود. پر از نکته‌های دقیق و روایت درست. این فیلم شخصیت شهیدان باکری خصوصاً محور فیلم که «آقامهدی» است را به درستی و با ظرافت، تصویر و روایت کرده است. زاویه‌ی روایت فیلم هم ابتکاری بود؛ خاصّه با محوریت خانه و خانواده.

برخی قسمت‌های فیلم مانند «مواجهه آقامهدی با خانواده بعد از شهادت آقاحمید و برنگشتن پیکر برادر»، «من مهدی باکری نیستم» و یا «روایت شهادت خود آقامهدی باکری» پر از نکته است. البته از این نکات قابل تأمل در فیلم فراوان است؛ شاید بیست نکته‌ی اینگونه وجود دارد.

این فیلم از آن فیلم‌هایی است که آدم دوست دارد تا تمام شد، دوباره آن را ببیند. از تمام عواملِ دست‌اندرکارِ ساخت این اثر بسیار خوب، کارگردان و تهیه‌کننده فیلم، باید تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران