کد خبر:1825
پ
۱۴۰۰۰۲۱۷۱۴۰۵۳۳۱۴۵۲۲۷۱۴۷۵۱۰

جامعه اسلامی مهندسین: شهید سلیمانی الگویی بی‌بدیل برای تمامی آزادمردان جهان است

جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه‌ آمده است:
دو سال از شهادت سردار دلها و مرد مید..

جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد.

 

جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه‌ آمده است:

دو سال از شهادت سردار دلها و مرد میدان جهاد و شهادت می‌گذرد. دنیای اسلام بالاخص جهان تشیع هنوز سوگوار از دست دادن مجاهدی خستگی ناپذیر، فرمانده‌ای شجاع، سرداری مهربان و مصداق واقعی “أَشِدَّاءُ عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ” است. رمز جاودانه شدن حاج قاسم سلیمانی همان است که خود گفت:” شرط شهید شدن، شهید بودن است.” و حاج قاسم به خوبی این ایدئولوژی را در حیات پربرکت خویش در پیش گرفته بود.

سردار دلها، الگوی بی بدیلی برای همه آزادمردان جهان است. در جنگ با تروریست‌های تکفیری شجاعانه نبرد می‌کند و از صفیر گلوله ها هراسی ندارد و در عزای زهرای مرضیه(س) چنان با سوز و گداز می گرید که از او خاضع تر نمی توانی سراغ بگیری. به دشمن ایران چنان با خشم می نگرد و هل من مبارز می طلبد که ترامپ بدکار باید برای ترورش نقشه بکشد و در مواجهه با فرزندان شهدا چنان با فروتنی رفتار می کند که از او خاشع تر و مهربان تر نمی توانی بیابی.

حاج قاسم سلیمانی برای مدیران نیز الگو بود. الگوی در میدان بودن، الگوی خستگی ناپذیری، الگوی از خود گذشتن، الگوی ساده زیستن و در نهایت بر قلبها و دلها حکومت کردن. حاج قاسم مصداق “مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ” بود که سرانجام انتظار وصالش به پایان رسید و با نوشیدن شهد شهادت، سر به دامان سیدالشهداء(ع) نهاد.

امروز اگرچه حاج قاسم در میان ما نیست اما مکتب حاج قاسم زنده است. راه حاج قاسم که همان خط سرخ انبیاء و اولیاء است ادامه دارد. محور مقاومت به عنوان یادگار خون شریفش، پوزه استکبار و اذنابشان را در جای جای منطقه به خاک مالیده و فرزندان ایران زمین قصه دلاوریها و پهلوانیهایش را نسل به نسل خواهند گفت و شنید. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمود:” شهید سلیمانی برای دشمنانش خطرناکتر از سردار سلیمانی است.” چرا که “یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ”.

جامعه اسلامی مهندسین ضمن عرض تسلیت دومین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان با وفایش بالاخص شهید ابومهدی المهندس، عموم ملت بزرگ، با بصیرت و قدرشناس ایران را به حضور با شکوه در مراسمات بزرگداشت آن سردار سرافراز دعوت می نماید و به قاتلان آن شهید به خون غلتیده می گوید که خواب خوش بر شما تا روز انتقام حرام است و بدانید که پس از پس دادن انتقام آن خون مقدس، دنیا و آخرتتان مزبله ای بیش نخواهد بود.

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ

جامعه اسلامی مهندسین

دی ماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران