کد خبر:2332
پ
۱۴۰۰۱۰۲۷۱۱۲۷۱۵۵۷۶۲۴۵۴۹۷۸۴

جلسه رئیسی با ۴ دیپلمات برجسته و کهنه‌کار ایران درباره " سفر روسیه"

رئیس‌جمهور در جلسه‌ای با آقایان کمال خرازی، سعید جلیلی، علی‌اکبر ولایتی و علی لاریجانی درباره سفر آتی خود به مسکو بحث و تبادل نظر کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور که چند روز دیگر عازم مسکو خواهد شد، از کمال خرازی، سعید جلیلی، علی‌اکبر و..

رئیس‌جمهور در جلسه‌ای با آقایان کمال خرازی، سعید جلیلی، علی‌اکبر ولایتی و علی لاریجانی درباره سفر آتی خود به مسکو بحث و تبادل نظر کرد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور که چند روز دیگر عازم مسکو خواهد شد، از کمال خرازی، سعید جلیلی، علی‌اکبر ولایتی و علی لاریجانی برای بحث و بررسی درباره مسائل مهم منطقه‌ای و بین‌المللی دعوت کرده بود که منجر به یک جلسه مفصل بین آقای رئیسی با ۴ دیپلمات کهنه‌دار و برجسته کشور در نهاد ریاست‌جمهوری شد.

گرچه، پایگاه اطلاع‌رسانی دولت و سخنگوی آن، هیچ اشاره‌ای به اصل این جلسه نکرده و جزئیاتی از آن دیدار به‌صورت رسمی منتشر نکرده است اما پیگیری‌های خبرنگار تسنیم از بررسی تحولات منطقه با تمرکز سفر آتی آقای رئیس‌‌جمهور به مسکو حکایت دارد.

گفته شده است در این دیدار، مدعوین به اهمیت رابطه ایران و روسیه تأکید کرده و با رئیس‌‌جمهور درباره راهکارهای توسعه روابط با مسکو تبادل نظر کرده‌اند.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران