کد خبر:4251
پ
۱۴۰۰۰۸۰۸۱۵۵۱۰۴۲۲۵۲۳۹۳۴۶۱۴

حدادعادل: "شورای ائتلاف نیروهای انقلاب" باید حفظ و تقویت شود

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: این شورا باید حفظ، تقویت و گسترش یابد و اقدامات این تشکل از نظر اجتماعی و سیاسی تعمیق پیدا کند و خودمان را برای صحنه‌های آینده باید آماده بکنیم. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای ائ..

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: این شورا باید حفظ، تقویت و گسترش یابد و اقدامات این تشکل از نظر اجتماعی و سیاسی تعمیق پیدا کند و خودمان را برای صحنه‌های آینده باید آماده بکنیم.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در ششمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: از کسانی هستم که از روز اول تاسیس جمعیت رهپویان که به عنوان یک جوانه جدید در فضای انقلاب شروع به کار کرد، با این تشکل آشنایی داشته و همیشه به این مجموعه به عنوان یک تشکل انقلابی نگاه کرده‌ام و مواضع اصولی این جمعیت در دفاع از انقلاب اسلامی را تحسین کرده‌ام.

وی افزود: در تشکل‌های متعددی که همه به خانواده انقلاب تعلق دارند و همه ولایی و پیرو خط امام و رهبری هستند، باید همه بدانیم هیچ تشکلی به تنهایی نمی‌تواند در عرصه سیاسی موفقیتی حاصل کند.

حدادعادل تاکید کرد: ما اگر توفیقی داریم این توفیق در پرتو وحدت است و این همان آرمانی است که در شورای ائتلاف دنبال می‌کنیم، و جمعیت رهپویان یکی از اضلاع ثابت و موثر این شورا تاکنون بوده و از این به بعد هم خواهد بود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در ادامه تاکید کرد: پیروزی و موفقیت ما در گرو این است که بدانیم هیچ تشکلی در تنهایی موفق نخواهد شد.

حدادعادل با اشاره به این نکته که در کشوری که سرنوشت حکومت، چه ریاست جمهوری و چه مجلس و چه شوراهای شهر با رای‌گیری و نظر مردم معلوم می‌شود، باید با عنوان یک تشکل سیاسی در عرصه انتخابات ظاهر بشویم، اظهار داشت: باید ساز و کاری وجود داشته باشد که از یکسو به مردم برای معرفی نیروهای مناسب کمک کند و از سوی دیگر به حکومت برای رسیدن به اهداف خودش کمک برساند.

وی با تاکید بر اینکه حتما به یک تشکل سیاسی نیاز داریم، افزود: در حال حاضر به برکت تلاش همه نیروهای دلسوخته انقلاب از جمله یاران ما در جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، شورای ائتلاف در چند سال اخیر توانسته اعتماد بخش قابل توجهی از نیروها را به خودش جلب کند و نامزدهایی که برای مجلس و شورای شهر و حتی ریاست جمهوری و مجلس خبرگان معرفی کرده، اکثریت توانسته‌اند رای و نظر مردم را جلب بکنند.

حدادعادل تصریح کرد: شورای ائتلاف باید حفظ و تقویت و گسترش پیدا بکند و اقدامات این تشکل از نظر اجتماعی و سیاسی تعمیق پیدا کند و خودمان را برای صحنه‌های آینده باید آماده بکنیم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نمی‌توانیم پیروزی یکی و دو سال گذشته را تضمینی برای پیروزی در آینده بدانیم، افزود: پیروزی آینده در گرو دو چیز است، اول عملکرد دولت، مجلس و شوراها و بعد سازمان یافتگی نیروهای انقلابی در یک شبکه گسترده وحدت بخش و جامعی که ما این شبکه را همان شورای ائتلاف می‌دانیم.

وی در پایان نیز ابراز امیداوری کرد که هم دولت، مجلس و شوراها در خدمت به مردم موفق باشند و شورای ائتلاف نیز در سازماندهی نیروهای انقلابی برای آینده گام‌های خوبی را بردارد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران