کد خبر:9275
پ
۱۴۰۱۰۵۱۳۱۲۱۰۴۶۳۴۵۲۵۸۰۵۱۳۴

دیدار دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ولایتی/ "اسراییل از همه طرف محاصره شده است"

علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیدار و گفتگو کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی اکبر ولایتی در این دیدار که روز گذشته ١٢ مرداد انجام شد، ضمن خوش آمد گویی، به تحلیل مباحث مختلف و جریانات موجود در منطقه و جریان مقاوم..

علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیدار و گفتگو کرد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی اکبر ولایتی در این دیدار که روز گذشته ١٢ مرداد انجام شد، ضمن خوش آمد گویی، به تحلیل مباحث مختلف و جریانات موجود در منطقه و جریان مقاومت پرداخت و گفت: ما ارتباط نزدیک و جدی با جنبش جهاد اسلامی و مقاومت فلسطین داریم .

مشاور مقام معظم رهبری در ادمه به تحلیل اوضاع در یمن ،عراق، سوریه ، افغانستان و ترکیه پرداخت و در مورد عراق افزود: جدی ترین دموکراسی در مجموعه جهان عرب در عراق وجود دارد و این کشور در طی تاریخ اسلام مبدا تاریخ، سیاست و علم بوده است و می توان گفت بالقوه و بالفعل در آینده قوی ترین کشور عربی است .

ولایتی به سفر مقامات کشورهای همسایه به ایران اشاره و بر اهمیت این سفرها و اقتدار ایران در منطقه تاکید کرد.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم ضمن ابراز خرسندی از این دیدار از مواضع جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای مقام معظم رهبری در حمایت از آرمان‌های مردم فلسطین تقدیر کرد و گفت: مقام معظم رهبری در قلب ما جای دارند و شخصیتی در جهان قابل مقایسه با ایشان وجود ندارد .

زیاد نخاله افزود: شما برادر بزرگ ما هستید و هم در داخل ایران و هم خارج از ایران نقش بسیار مهم و موثری دارید. خوشحال هستم در زمانی به ایران سفر کردم که ایران از همیشه مقتدر تر و قوی تر است و مقاومت هم امروز مقاوم تر و مقتدر تر از هر زمانی است.

وی با تاکید بر این که در داخل فلسطین هم اوضاع خوب است افزود: اسرائیلی ها امروز تحت تاثیر قدرت جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مقاومت قرار دارند و از همه طرف محاصره شده اند و این امر چیزی است که به برکت رهنمودهای مقام معظم رهبری میسر گردیده است که ایران و مقاومت هر روز قدرتمند تر از گذشته باشد.

زیاد نخاله تاکید کرد: امروز جنبش جهاد اسلامی در تمامی مواضع در حوزه مقاومت وضعیت مطلوبی دارد و به رغم تمام تلاش هایی که دشمنان و هم پیمان آنان کرده اند وضعیت مقاومت در حال پیشرفت می باشد و در تمام جبهه ها دشمن محاصره است و شاهد هستیم که سیاست های دشمنان و آمریکا در برابر قدرت جمهوری اسلامی ایران یک سیاست بسیار ناتوان است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران