کد خبر:1801
پ
۱۴۰۰۱۰۱۱۱۴۳۵۴۱۳۳۴۲۴۴۰۶۰۳۴

رهبر انقلاب کدام کتاب را در دیدار خانواده شهید سلیمانی معرفی کردند؟

رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده شهید قاسم سلیمانی به ذکر خاطره‌ای از کتابی پرداختند که یکی از همرزمان شهید نوشته است. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز با خانواده و اعضای ستاد مردمی بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی دیدار کردند.
در بخش..

رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده شهید قاسم سلیمانی به ذکر خاطره‌ای از کتابی پرداختند که یکی از همرزمان شهید نوشته است.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز با خانواده و اعضای ستاد مردمی بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی دیدار کردند.

در بخشی از این دیدار، رهبر معظم انقلاب، به کتابی اشاره کردند که یکی از دوستان حاج قاسم نوشته است و در ذکر خاطره‌ای از این کتاب گریستند.

امام خامنه‌ای: به‌برکت خون شهید سلیمانی، جریان مقاومت پررونق‌تر و امیدوارتر از دو سال قبل است

کتاب مورد اشاره رهبر معظم انقلاب، "حاج قاسمی که من می‌شناسم، روایت رفاقت چهل ساله" است که خاطرات حجت‌الاسلام علی شیرازی نماینده سابق ولی فقیه در نیروی قدس سپاه است که سعید علامیان آن را تدوین کرده است.

این کتاب که از سوی انتشارات خط مقدم در ۱۶۸ صفحه منتشر شده است، به آغاز دوستی و همکاری آقای شیرازی با حاج قاسم از سال ۶۱ تا زمان شهادت ایشان است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران