کد خبر:2620
پ
۱۳۹۸۰۴۲۹۱۰۰۵۲۹۶۷۷۱۷۹۲۳۴۵۴

زلفی‌گل خبر داد: ازسرگیری آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی از بهمن ماه

وزیر علوم با اشاره به از سرگیری آموزش حضوری تمامی دانشجویان از بهمن ماه گفت: آموزش دانشجویان کارشناسی نیز به تدریج حضوری خواهد شد. – اخبار سیاسی – به گزاش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدعلی زلفی‌گل، وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری به آخرین تصمیم وزارت علوم برای تعیین نوع آموزش دانشجویان از نیم سال پیش ..

وزیر علوم با اشاره به از سرگیری آموزش حضوری تمامی دانشجویان از بهمن ماه گفت: آموزش دانشجویان کارشناسی نیز به تدریج حضوری خواهد شد.

– اخبار سیاسی –

به گزاش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدعلی زلفی‌گل، وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری به آخرین تصمیم وزارت علوم برای تعیین نوع آموزش دانشجویان از نیم سال پیش رو اشاره کرد و گفت: بر اساس آخرین جلسه‌ای که با روسای دانشگاه‌ها داشتیم تاکید نمودم که حتماً این مراکز آماده بازگشایی و آغاز آموزش حضوری باشند و آموزش دانشجویان از بهمن ماه به صورت حضوری برگزار شود.
وی در ادامه تصریح کرد: البته ما می‌دانیم به دلیل محدودیت‌های خوابگاهی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای دانشجویانی که می‌توانند در هر کلاس درسی حاضر باشند در کنار فضا‌های محدود این کلاس ها، موجب می‌شود دانشگاه‌های ما برای آموزش حضوری یک سری محدودیت‌هایی را ایجاد کنند. اما به طور کلی ازسرگیری آموزش حضوری باید با تدبیر انجام بگیرد.
وزیر علوم خاطرنشان کرد: آنچه که وزارت علوم با جدیت دنبال آن است، اینست که ما از ترم دوم یعنی بهمن ماه شاهد ازسرگیری آموزش حضوری برای مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه‌ها هستیم و دانشجویان کارشناسی ما نیز به تدریج در این آموزش‌های حضوری شرکت خواهند کرد.

آموزش نیمسال دوم دانشگاهها حضوری شددانشگاه‌ها موظف به از سرگیری آموزش حضوری هستند
زلفی گل تاکید کرد: البته دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما در بسیاری از دانشگاه‌ها به صورت حضوری آموزش خود را آغاز کردند، اما ما سعی می‌کنیم با مدیریت مناسبی که دانشگاه‌ها خواهند داشت به صورت تدریجی شاهد حضور دانشجویان با درصد‌های بیشتر در دانشگاه‌ها باشیم.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران