کد خبر:1797
پ
۱۳۹۸۰۴۲۹۱۰۰۵۲۹۶۷۷۱۷۹۲۳۴۵۴

زلفی گل: اساتید دانشگاه در پساکرونا برای آموزش مجازی امتیاز ویژه می‌گیرند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دوران پساکرونا و با شروع آموزش حضوری برای اساتیدی که به صورت مجازی مطالب آموزشی در دسترس دانشجویان قرار دهند، امتیاز ویژه درنظر گرفته خواهد شد. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدعلی زلفی گل با بیان اینکه، تصمیم گرفته ایم با ازسرگیری آموزش ح..

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دوران پساکرونا و با شروع آموزش حضوری برای اساتیدی که به صورت مجازی مطالب آموزشی در دسترس دانشجویان قرار دهند، امتیاز ویژه درنظر گرفته خواهد شد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدعلی زلفی گل با بیان اینکه، تصمیم گرفته ایم با ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها، از تجربیات دوره کرونا برای پساکرونا استفاده کنیم، گفت: این بدان معنی است که دانشگاه‌ها علاوه بر آموزش‌های حضوری، تدریس مجازی به صورت آفلاین یا برون خط نیز برای دانشجویان خواهند داشت.
وزیر علوم اظهار داشت: آموزش مجازی در کنار آموزش حضوری به صورت تلفیقی توسط اساتید به طورحتم باعث تعمیق فهم مطالب درسی برای دانشجویان خواهد شد.

زلفی گل تاکید کرد: با شروع کلاس‌های درسی به شکل حضوری در دانشگاه‌ها سعی خواهیم کرد، از تجربیات ارزشمند دوران کرونا استفاده کنیم.
وی در ادامه تصریح کرد: در دوران پساکرونا و حضوری شدن تدریس دانشگاهی برای اساتیدی که به صورت مجازی و برون خط نیز مطالب درسی در دسترس دانشجویان قرار دهند امتیاز ویژه قائل خواهیم شد.
لازم به ذکر است، از زمان اعلام شیوع بیماری کرونا در ایران در اواخر سال ۹۸ تاکنون آموزش‌ها در دانشگاه‌ها در بستر فضای مجازی دنبال می‌شود و به غیر از برخی دانشگاه‌ها در شهر‌ها و استان‌هایی که از نظر رنگ بندی کرونایی مجاز به بازگشایی دانشگاه‌ها هستند، در سایر شهر‌ها در‌های دانشگاه‌ها همچنان به روی دانشجویان بسته است.

زلفی گل رئیس شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها شد/ بیش از ۸۰ درصد اساتید واکسینه شدندزلفی گل: خود را خدمتگذار جامعه دانشگاهی و علمی می دانم

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران