کد خبر:5845
پ
۱۴۰۱۰۲۰۹۱۵۳۷۵۹۴۷۹۲۵۲۳۹۹۸۴

شورای هماهنگی تبلیغات: حضور پرشور مردم ایران اسلامی در روز قدس، لرزه بر اندام نحیف استکبار انداخت

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه‌ای ضمن تشکر از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، تصریح کرد: ملت ایران با حضور در صحنه لرزه بر اندام نحیف استکبار جهانی و ایادی و مزدورانش انداخته و با حضور و خیزش مثال‌زدنی خود تمامی سازه‌های تحریم را فرویختند. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، ..

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه‌ای ضمن تشکر از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، تصریح کرد: ملت ایران با حضور در صحنه لرزه بر اندام نحیف استکبار جهانی و ایادی و مزدورانش انداخته و با حضور و خیزش مثال‌زدنی خود تمامی سازه‌های تحریم را فرویختند.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی بیانیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از ملت ایران و آزادگان جهان برای حضور در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: راهپیمایی میلیونی روز جهانی قدس پرشورتر و متفاوت‌تر از همیشه، نماد وحدت و نمایش خشم انقلابی ملت ظلم‌ستیز ایران و سیلی محکمی شد بر چهرۀ پلید رژیم کودک‌کش صهیونیستی و استکبار جهانی که یکپارچه مرگ اسرائیل غاصب را فریاد می‌کردند.

گزارش خبرنگاران تسنیم از روز قدس| حضور گسترده مردم تهران در راهپیمایی/ نمایش قدرت بازدارندگی در خیابان‌های تهران + تصاویرقطعنامه راهپیمایی روز قدس ۱۴۰۱ | عادی سازی روابط با اسرائیل غاصب خیانتی غیرقابل بخشش است

متن بیانیۀ تقدیر و تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

بار دیگر جبهۀ شکر به درگاه خداوند قادر متعال، به خاطر داشتن موهبت مردمی بصیر، ظلم‌ستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی می‌سائیم، که علی‌رغم جنگ ترکیبی ـ رسانه‌ای و تمامی تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه و مشکلات اقتصادی و معیشتی تحمیلی ' نظام سلطه و استکبار جهانی' با خلق حماسۀ عظیم وحدت و انسجام ملی و حضور پر شور و با شکوه‌تر خود در مراسم روز جهانی قدس، که نشان از بصیرت و آگاهی ملت بزرگ ایران اسلامی است، لرزه بر اندام نحیف استکبار جهانی و ایادی و مزدورانش انداخته و با حضور و خیزش مثال‌زدنی خود تمامی سازه‌های تحریم را فرویختند.

این حضور ماندگار و تاریخی ملت بزرگ و روزه‌دار ایران اسلامی و دیگر پیروان ادیان توحیدی، «امت بزرگ رسول الله «صلی‌الله علیه و آله و سلم»» در ایران اسلامی و مسلمانان و آزادگان جهان در بیش از ۹۰ کشور دنیا، حول محور نخستین قبله‌گاه مسلمانان جهان، مسجد الاقصی و قدس شریف در راهپیمایی روز جهانی قدس، درخور سپاس و تحسین فراوان است.

راهپیمایی میلیونی روز جهانی قدس امروز، پس از دو سال دوری مردم از حضور پرشور در خیابان‌های پایتخت و ۹۰۰ شهر و روستاهای کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، پرشورتر و متفاوت‌تر از همیشه، نماد وحدت و نمایش خشم انقلابی ملت ظلم‌ستیز ایران و سیلی محکمی شد بر چهرۀ پلید رژیم کودک‌کش صهیونیستی و استکبار جهانی که یکپارچه مرگ اسرائیل غاصب را فریاد می‌کردند.

امروز دوربین‌های رسانه‌های جهان، صحنه‌هایی ماندگار و دیدنی از خروش عظیم اراده‌ها و خیزش امواج احساسات پاک معنوی جهان را در حمایت از فلسطین قهرمان و فریاد خشم علیه تجاوز و تعدی اشغالگران صهیونیستی از کشورهای حوزه مقاومت، از لبنان قهرمان تا افغانستان مظلوم و عراق و یمن مقاوم تا مسلمانان و آزادگان قاره سیاه را در دل تاریخ ثبت و ضبط کرده و به نمایش گذاشتند.

این حضور معنوی، با نشاط و لحظه شناسانه مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، برگ زرین دیگری در دفتر قطور خاطرات و افتخارات ملت رشید ایران ثبت و ضبط کرد و با لبیک به پیام تاریخی حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» و ندای حق‌طلبی مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، در راهپیمایی روز جهانی قدس، حضوری آگاهانه و انقلابی یافت که در حقیقت اتفاقی بزرگ و متفاوت بود و این موهبتی است تا شکرگزار خداوند بواسطه داشتن مردمی بصیر باشیم.

حضور جوانان و نوجوانان دهه هشتاد و دهه نودی به‌عنوان سربازان مکتب حاج قاسم سلیمانی، شهید قدس و مقاومت و تصویرهای ارائه شده از قاب تلویزیون از خیابان‌های تهران و ۹۰۰ شهر کشور، جلوۀ زیبایی از حضور قلب‌های هدایت شده خداوند در سنگ‌فرش‌های خیابان‌های سراسر کشور و میعادگاه‌های نماز جمعه بود.

قدردانی و تشکر تنها واژه‌ای بسیار کوچک است در برابر این خیزش عظیم اراده‌های پولادین خلل ناپذیر و اقیانوس متلاطم احساسات پاک انسانی و خروش کوبندۀ ملت دلیر ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس علیه صهیونسیم بین‌الملل و حمایت جانانه از مقاومت ملت مظلوم و قهرمان فلسطین است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، این همه شور و شعور را قدر دانسته و ضمن تشکر و قدردانی از اهتمام جدی و حضور متفاوت و معنوی ملت بزرگ و غیور ایران اسلامی در خلق حماسۀ وحدت و غیرت و انسانیت، اعلام می‌کند؛ ابتکار معجزه‌گون و راهبرد بزرگ امام راحل عظیم الشأن در نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس و خیزش عظیم ملت بزرگ ایران اسلامی در این روز، باعث دمیدن روح ایثار و مقاومت و بیداری در سطح جهان شده و به زودی شاهد ثمرۀ آن، یعنی آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیست غاصب خواهیم بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران