کد خبر:4845
پ
۱۴۰۰۱۱۰۷۲۱۰۷۴۸۶۶۲۴۶۲۵۵۵۴

"علی‌اف" در پیامی به «رئیسی»: در راستای تقویت هرچه بیشتر دوستی و همکاری تلاش خواهیم کرد

رئیس‌جمهور آذربایجان در پیامی خطاب به آیت‌الله «رئیسی» رئیس‌جمهور ایران، فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم؛ “الهام علی‌اف” رئیس‌جمهور آذربایجان در پیامی خطاب به آیت‌الله «رئیسی» رئیس جمهور ایران، فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.
متن این پیام بدین شر..

رئیس‌جمهور آذربایجان در پیامی خطاب به آیت‌الله «رئیسی» رئیس‌جمهور ایران، فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم؛ "الهام علی‌اف" رئیس‌جمهور آذربایجان در پیامی خطاب به آیت‌الله «رئیسی» رئیس جمهور ایران، فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

جناب آقای سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

رئیس جمهور محترم؛

به‌مناسبت فرارسیدن عید نوروز به جنابعالی و همه مردم ایران از جانب خود و به‌نیابت از مردم جمهوری آذربایجان، از صمیم قلب تبریک عرض می‌کنم.

این عید به‌عنوان جلوه روشن عشق بی‌پایان و احترام عمیق به طبیعت که از تاریخ هزاران‌ساله نشئت می‌گیرد، تجسم کامل فلسفه زندگی است.

اطمینان دارم که براساس اراده مردمان دو کشور که ارزش‌های عالی و مرام نوروز را گرامی می‌دارند، از این پس نیز در راستای تقویت هرچه بیشتر دوستی و همکاری فی‌مابین آذربایجان و ایران به‌صورت مشترک تلاش خواهیم کرد.

فرصت را مغتنم شمرده، برای جنابعالی تندرستی کامل، موفقیت در امور و برای ملت دوست و برادر ایران آرامش و صلح و رفاه و رونق فراوان مسئلت دارم.

با احترام

"الهام علی‌اف" رئیس جمهور آذربایجان

آیت‌الله رئیسی روز ملی بنگلادش و یونان را تبریک گفت

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران