کد خبر:5251
پ
۱۴۰۱۰۱۲۲۱۰۲۶۳۱۴۹۶۲۵۱۱۷۰۱۴

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری دار فانی را وداع گفت

آیت الله فیضی سرابی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری دار فانی را وداع گفت. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله محمد فیضی سرابی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری پس از یک دوره بیماری صبح امروز به لقاء الله پی..

آیت الله فیضی سرابی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری دار فانی را وداع گفت.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله محمد فیضی سرابی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری پس از یک دوره بیماری صبح امروز به لقاء الله پیوست.

متن اطلاعیه مجلس خبرگان به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

آیت‌الله محمد فیض سرابی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری پس از یک دوره بیماری صبح امروز در سن ۹۴ سالگی دعوت حق را لبیک گفت. آن مرحوم در دوره‌های سوم، چهارم و پنجم عضو این مجلس بوده است.

آیت‌الله فیض در شهریور ماه سال ۱۳۰۷، در زرنق از توابع سراب در خانواده‌ای متدین بدنیا آمد. آیت‌الله فیض از شاگردان حضرت امام(ره) و از اساتید حوزه علمیه قم بوده و ریاست شعب مختلف دیوان عالی کشور، عضویت در هیئت نظارت بر اجرای فرمان امام(ره) در استان آذربایجان شرقی، عضویت در هیئت نظارت بر احکام صادره دادگاه‌های انقلاب در سال ۱۳۵۹ و ریاست شعبه حل اختلاف سه نفره دیوان عالی کشور و رئیس شعبه ۸ دادگاه عالی انقلاب در قم را نیز بر عهده داشته‌ است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران