کد خبر:2397
پ
۱۳۹۵۱۰۱۴۱۰۱۶۰۱۳۸۷۹۶۱۰۵۷۴

همایش «اجماع بر منافع ملی در مذاکرات وین» توسط خانه احزاب برگزار می‌شود

رئیس کمیته روابط بین‌الملل خانه احزاب ایران از برگزاری همایشی با عنوان «اجماع بر منافع ملی در مذاکرات وین»با حضور دبیران کل احزاب و مسئولان وزارت کشور خبر داد. – اخبار سیاسی – به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم‌، مصطفی کواکبیان رئیس کمیته روابط بین‌الملل خانه احزاب ایران از برگزاری همایشی با عنوان «..

رئیس کمیته روابط بین‌الملل خانه احزاب ایران از برگزاری همایشی با عنوان «اجماع بر منافع ملی در مذاکرات وین»با حضور دبیران کل احزاب و مسئولان وزارت کشور خبر داد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم‌، مصطفی کواکبیان رئیس کمیته روابط بین‌الملل خانه احزاب ایران از برگزاری همایشی با عنوان «اجماع بر منافع ملی در مذاکرات وین» در روز پنجشنبه (۳۰دیماه ۱۴۰۰) با حضور دبیران کل احزاب و مسئولان وزارت کشور در سالن وزارت کشور خبر داد.

کواکبیان در این زمینه با اشاره به ضرورت پشتیبانی از منافع ملی و تیم مذاکره‌کننده در وین از سوی احزاب کشور گفت: با تصویب شورای مرکزی خانه احزاب ایران پس از همایش قبلی که از سوی کمیته روابط بین‌الملل این خانه برگزار شد، مقرر گردید همایش «اجماع بر منافع ملی در مذاکرات وین» با مشارکت دبیران کل احزاب، مسئولان وزارت کشور و خبرنگاران رسانه‌ها در سالن وزارت کشور روز پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ از ساعت ۹ الی ۱۲ برگزار شود.

رئیس کمیته روابط بین‌الملل خانه احزاب افزود: قرار است علاوه بر سخنرانی مسئولان وزارت کشور از سه فراکسیون اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقلین مجموعا ۹ نفر (از هر فراکسیون ۳ نفر) دیدگاه‌های خویش درباره مذاکرات جاری وین را ارائه نموده و در پایان جمع‌بندی از مواضع مشترک احزاب کشور مطرح شود.

رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی در مجلس دهم با تاکید بر اینکه همه دولت‌ها موظف‌اند در چارچوب منافع ملی ایران عمل کنند، در پایان اظهار داشت: احزاب کشور به عنوان حلقه‌های وصل میان مردم و حاکمیت و اجزای مهم جامعه مدنی نباید در مورد مهم‌ترین مسائل موثر در سرنوشت و اقتصاد کشور بی‌تفاوت باشند و همایش ۳۰ دی‌ماه بیانگر واکنش نسبت به این موضوع از سوی احزاب کشور است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران