کد خبر:9853
پ
۱۴۰۱۰۳۳۱۰۹۴۰۱۰۲۹۱۲۵۵۵۵۱۶۴

وزیر کشور در گفت‌وگو با تسنیم: مشکل ضدامنیتی در شهرکرد نداریم/ مشکل آب در حال رفع‌شدن است

رئیس شورای امنیت کشور، با بیان اینکه مشکل آب در شهرکرد مطالبه مردم بوده است، گفت: در زمان حاضر مشکل تا حد زیادی برطرف شده و در وضعیت پایداری قرار گرفته است و بخش اندک باقی‌مانده هم به‌سرعت حل خواهد شد. – اخبار سیاسی – احمد وحیدی وزیر کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، در خصوص مشکل..

رئیس شورای امنیت کشور، با بیان اینکه مشکل آب در شهرکرد مطالبه مردم بوده است، گفت: در زمان حاضر مشکل تا حد زیادی برطرف شده و در وضعیت پایداری قرار گرفته است و بخش اندک باقی‌مانده هم به‌سرعت حل خواهد شد.

– اخبار سیاسی –

احمد وحیدی وزیر کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، در خصوص مشکلات پیش‌آمده در زمینه تأمین آب شرب شهرکرد و تلاش‌های صورت‌گرفته برای حل‌وفصل این مشکل گفت: به هر حال پس از حوادث طبیعی اخیر که در سراسر کشور به‌وجود آمد، به‌خلاف همه تلاش‌های انجام‌شده، در مسیر انتقال آب شرب مردم هم مشکلاتی ایجاد شد.
وی افزود: ازاین‌رو، ناچار شدیم آبرسانی با تانکر برای اهالی محترم آن منطقه انجام شود و همزمان با به‌کارگیری ظرفیت‌های لازم، تلاش‌های زیادی برای برطرف کردن سریع این مشکل، صورت گرفت.
وزیر کشور اضافه کرد: هم شخص استاندار و هم وزیر نیرو و معاونانشان به محل رفتند تا کار را دنبال کنند. در زمان حاضر مشکل تا حد زیادی برطرف شده و در وضعیت پایداری قرار گرفته است و بخش اندک باقی‌مانده هم به‌سرعت حل خواهد شد.

وحیدی با اشاره به سوءاستفاده ضدانقلاب و بدخواهان نسبت به این اتفاق اظهار داشت: آنها همیشه تلاش دارند هر موضوعی را به سمت و سوی ضدامنیتی ببرند اما هیچ مشکل امنیتی در شهرکرد نداریم، ما قبول داریم این مسئله جزو مطالبات مردم است و بخشی از موضوع خارج از کنترل بود با این حال تلاش کردیم مشکل به‌وجودآمده را برطرف کنیم.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران