کد خبر:6430
پ
۱۴۰۱۰۲۲۶۲۳۴۷۱۷۷۶۰۲۵۳۳۹۲۹۴

پمپئو به گروهک تروریستی منافقین: من عضو شما هستم!

مایک پمپئو وزیر خارجه دولت ترامپ امروز با حضور در آلبانی با مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، مایک پمپئو وزیر خارجه دولت ترامپ در دیدار با رجوی خود را عضوی از این گروه خوانده و خواسته است از ظرفیت‌های آنها علیه جمهوری اسلامی استفاده شود!
سازم..

مایک پمپئو وزیر خارجه دولت ترامپ امروز با حضور در آلبانی با مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مایک پمپئو وزیر خارجه دولت ترامپ در دیدار با رجوی خود را عضوی از این گروه خوانده و خواسته است از ظرفیت‌های آنها علیه جمهوری اسلامی استفاده شود!

سازمان مجاهدین خلق (گروهک منافقین) از ۳۰ خرداد سال ۶۰ به‌صورت رسمی وارد فاز مسلحانه علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی شد.

در کارنامه این گروهک تروریستی بالغ بر ۱۲ هزار ترور ثبت شده است؛ از شخصیت‌های انقلاب تا مردم عادی کوچه و بازار تنها به‌جرم همراهی نکردن با این گروه به شهادت رسیده‌اند.

فجایعی همچون انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی، انفجار دفتر نخست‌وزیری و ترور شهید صیاد شیرازی به‌دست آنها اتفاق افتاد.

همچنین از سال ۶۴ با حضور در خاک عراق و دیدار مسعود رجوی با صدام، به‌صورت رسمی با رژیم بعث علیه ملت ایران در جنگ تحمیلی مشارکت کردند.

آیا ایران محاکمه "سران منافقین" را آغاز خواهد کرد؟

این گروه بعد از سقوط صدام، مجبور به ترک خاک عراق شدند و با کمک کشورهای غربی در خاک آلبانی ساکن شدند.

در سالهای اخیر و با خروج این گروهک از فهرست تروریستی اتحادیه اروپا و آمریکا، برخی سران آمریکا در میتینگ‌های این گروهک تروریستی شرکت می‌کردند. جان بولتون مشاور امنیت ملی و رودی جولیانی وکیل ترامپ با سران این گروه ضدایرانی دیدار داشتند.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران