کد خبر:4109
پ
۱۳۹۷۰۲۳۱۱۶۱۳۳۶۳۸۱۴۱۹۹۲۶۴

کاترین شکدم به بی‌بی‌سی: نه جاسوس بودم، نه با مقامات ایرانی رابطه داشتم، نه به اسناد دسترسی داشتم

کاترین پرز شکدم که این روزها به‌واسطه عملیات روانی یک کانال احمدی‌نژادی نامش بر سر زبانها افتاده است، در گفتگویی با بی‌بی‌سی فارسی گفت: نه جاسوس بودم و نه با کسی از مقامات ایرانی رابطه‌ای داشتم. – اخبار سیاسی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، کاترین پرز شکدم که این روزها به‌واسطه عملیات روانی یک کانال احمد..

کاترین پرز شکدم که این روزها به‌واسطه عملیات روانی یک کانال احمدی‌نژادی نامش بر سر زبانها افتاده است، در گفتگویی با بی‌بی‌سی فارسی گفت: نه جاسوس بودم و نه با کسی از مقامات ایرانی رابطه‌ای داشتم.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کاترین پرز شکدم که این روزها به‌واسطه عملیات روانی یک کانال احمدی‌نژادی نامش بر سر زبانها افتاده است، در گفتگویی با بی‌بی‌سی فارسی گفت: نه جاسوس بودم و نه با کسی از مقامات ایرانی رابطه‌ای داشتم.

فیلم| عملیات تخریب و افترا با توسل به ماجرای شکدم/ کانال‌های احمدی‌نژادی دنبال چه‌چیزی هستند؟درباره ماجرای کاترین پرز شکدم/ پروژه مشترک سایت اسرائیلی و کانال احمدی‌نژادییک منبع آگاه: "کاترین شکدم" فقط ۱۸ روز در ایران اقامت داشته استدرباره مطالب فردی به‌نام کاترین شکدم

او گفت که این مطالب را او هم در فضای اینترنت دیده است ولی آنها را بیش از آنکه علیه خود بداند توهین به مقامات ایرانی تصور می‌کند.

کاترین شکدم اظهار داشت: به‌خلاف آنچه گفته می‌شود به هیچ اسنادی در ایران دسترسی نداشته‌ام و آن که در انتهای مطلبم در تایمز اسراییل نوشته‌ام که ایران به‌دنبال سلاح اتمی است صرفاً برداشت شخصی‌ام است که می‌تواند کسی بپذیرد یا نپذیرد، اما برای این حرفم نه به سندی دسترسی داشته‌ام و نه با کسی صحبت کرده‌ام.

شکدم گفت: تمام آنچه دراین‌باره دیده‌ام همان مطالب آشکار روی اینترنت بوده است.

وی همچنین درباره مطالبش که در سایت khamenei.ir منتشر شده است در پاسخ به سؤال مجری بی‌بی‌سی مبنی بر این‌که "آیا اصلاً به دفتر رهبری رفت‌وآمد داشته‌اید؟" گفت: خیر، چند مطلب را به‌صورت ای‌میلی فرستادم و حتی پولی هم دریافت نکرده‌ام.

به گزارش تسنیم طی روزهای گذشته با عملیاتی که از سوی کانال احمدی‌نژادی آغاز شد، اتهامات بسیاری به مقامات و رسانه‌های ایرانی درباره تحت نفوذ قرار گرفتن و حتی ارتباط شخصی برخی مقامات با کاترین شکدم مطرح شد.

تسنیم فردا گزارش کاملی درباره مباحث مطرح‌شده راجع به کاترین شکدم منتشر می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه شبکه‌ای از فیک‌نیوزها از جمله کانال احمدی‌نژادی و افرادی مانند تاج‌زاده و صدرالساداتی به خدمتکار تبلیغات ضدایران و به‌سود اسراییل تبدیل شدند.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران