کد خبر:4293
پ
۱۳۹۲۰۲۲۹۱۲۳۷۵۴۳۹۳۵۴۸۱۵۴

گفت‌وگو| هانی‌زاده: موشک‌باران پایگاه موساد اقدامی بازدارنده و پاسخ به ماجراجویی‌های رژیم صهیونیستی بود

کارشناس مسائل منطقه‌ای با بیان اینکه هرگاه رژیم صهیونیستی در منطقه و کنار مرزهای ایران دست به ماجراجویی زده با واکنش تند جمهوری اسلامی ایران مواجه شده است، اظهار داشت: امنیت ملی و جلوگیری از ماجراجویی رژیم صهیونیستی بخشی از سیاست‌های ثابت ایران است. – اخبار سیاسی – حسن هانی‌زاده کارشناس مسائل منطقه ..

کارشناس مسائل منطقه‌ای با بیان اینکه هرگاه رژیم صهیونیستی در منطقه و کنار مرزهای ایران دست به ماجراجویی زده با واکنش تند جمهوری اسلامی ایران مواجه شده است، اظهار داشت: امنیت ملی و جلوگیری از ماجراجویی رژیم صهیونیستی بخشی از سیاست‌های ثابت ایران است.

– اخبار سیاسی –

حسن هانی‌زاده کارشناس مسائل منطقه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره موشک‌باران مرکز جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل که شب گذشته در اربیل عراق انجام گرفت، طی سخنانی اظهار داشت: حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه موساد در شمال اربیل عراق یک اقدام کاملاً بازدارنده است و در چارچوب حق مشروع ایران برای جلوگیری از عملیات تخریبی موساد و سازمان سیا در داخل مرزهای ایران انجام گرفته است.

وی افزود: موساد در سال‌های گذشته پایگاه‌های جاسوسی در شمال اربیل احداث کرده بود و بر فرکانس‌های داخل ایران پارازیت‌هایی ارسال می‌کرد که موجب می‌شد پرواز هواپیماهای ایرانی در مناطق شمال‌غرب کشورمان با مشکل روبه‌رو شود، ایران در طول دو سال گذشته و بعد از تأسیس این پایگاه بارها نسبت به ادامه این وضعیت به مقامات اقلیم کردستان هشدار داده بود ولی آن‌ها هیچ‌گونه پاسخ مثبتی به ایران ندادند و موساد هم به عملیات جاسوسی و ارسال سینگال‌های انحرافی به‌روی رادارهای ایرانی ادامه می‌داد.

کارشناس مسائل منطقه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بعد از این‌که رژیم صهیونیستی علیه ۲ تن از فرماندهان سپاه وارد عمل شد و آن‌ها را به شهادت رساند، وارد عمل شد و این اقدام در چارچوب انتقام شهادت ۲ نیروی سپاه، عملیات بازدارنده و در واکنش به اقدامات تخریبی رژیم صهیونیستی بود که حق مشروع ایران است.

هانی‌زاده، در ادامه با بیان اینکه هرگاه رژیم صهیونیستی در منطقه و کنار مرزهای ایران دست به ماجراجویی زده با واکنش تند جمهوری اسلامی ایران مواجه شده است، خاطرنشان کرد: امنیت ملی و جلوگیری از ماجراجویی رژیم صهیونیستی بخشی از سیاست‌های ثابت جمهوری اسلامی ایران است و تحت هیچ شرایط اجازه نخواهد داد که موساد به مرزهای ایران نزدیک شود و از طریق آموزش گروه‌های تروریستی علیه ایران اقدام کند.

وی درباره موشک‌باران مرکز جاسوسی رژیم صهیونیستی و پیام این اقدام، گفت: این پیام هشدارآمیزی است که ایران به رژیم صهیونیستی داد که اگر در سوریه، اقلیم کردستان و کنار مرزهای شمال‌غربی کشورمان ماجراجویی کند با پاسخ کوبنده ایران مواجه خواهد شد و پیام مهمی برای رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانان او خواهد بود.

به گزارش تسنیم، سپاه پاسداران ساعتی پیش طی بیانیه‌ای اعلام کرد: "در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی بر بی‌پاسخ نگذاردن جنایت‌ها و شرارت‌های این رژیم منحوس؛ شب گذشته "مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها" مورد هدف موشک‌های قدرتمند و نقطه‌زن "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" قرار گرفت."

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران