کد خبر:4030
پ
۱۴۰۰۱۲۰۳۰۷۵۲۴۱۵۰۶۲۴۸۲۸۳۲۴

یک فعال دانشجویی: نیازمند پیوست رسانه ای در حوزه تبیین گری هستیم

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به برنامه های این اتحادیه درحوزه جهاد تبیین، گفت: نیازمند پیوست رسانه ای در حوزه تبیین گری هستیم. – اخبار سیاسی – به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، امیرحسین پناهی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در نشست ..

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به برنامه های این اتحادیه درحوزه جهاد تبیین، گفت: نیازمند پیوست رسانه ای در حوزه تبیین گری هستیم.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، امیرحسین پناهی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در نشست خبری اردوهای جهاد اکبر این اتحادیه دانشجویی با اشاره به مطالبه گری رهبر انقلاب از جوانان و دانشجویان و همچنین فعالان رسانه ای در حوزه جهاد تبیین، اظهار داشت: متاسفانه از زمانی که رهبر انقلاب در ایام اربعین حسینی (ع) به موضوع جهاد تبیین اشاره کردند دستگاه های فرهنگی و نهادهای دولتی عمدتا در مرحله تبیین متوقف شدند و شاهد این هستیم که همگی فقط به موضوع تبیین گری اشاره می کنند و اقدام عملیاتی را شاهد نیستیم.

وی با اشاره به نقش دانشجویان در جهاد تبیین گفت: در این خصوص نیز باید چند موضوع را مورد توجه قرار داد یک اینکه واقعیتها را تبیین و بیان کنیم و از طرف دیگر نباید در تبیین جهاد تبیین متوقف شویم. در ابتدا لازم است گره های ذهنی مردم را به خوبی شناسایی و نقاط و اهداف مورد توجه رسانه های معاند را به خوبی شناخته و برای آن برنامه ریزی داشته باشیم.

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در اردوی جهاد اکبر افتتاحیه اولین دوره طرح سراج را با محوریت شناسایی مشکلات مناطق محروم برگزار می کند که این دوره تا بیست و سومین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در تابستان ادامه خواهد داشت.

پناهی گفت: در این دوره تلاش می کنیم با اموزشهای مختلف و معرفی مقالات و پژوهش هایی که به حل گره های سیاسی کشور کمک می کنند توجه کرده و انها را شناسایی کنیم. معتقدیم در کنار این مسائل باید دارای پیوست رسانه ای برای تبیین گری باشیم تا غبار ناامیدی را از اذهان مردم کنار بزنیم.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران