نرخ ارز
بین الملل
عناوین اصلی
۱۴۰۱۰۱۱۹۱۰۱۵۳۴۱۵۷۲۵۰۹۸۶۱۴

دستورات رئیس قوه قضائیه به دادستان‌های کشور درباره نحوه برخورد با عوامل اغتشاشات

رئیس قوه قضائیه طی تماس‌های جداگانه‌ای با دادستان کل کشور و مراجع قضائی خطاب به آنها دستور داد؛ در راستای حفظ امنیت و آرامش شهروندان و صیانت از زندگی آنها در سراسر کشور برخورد بازدارنده طبق قانون صورت گیرد. - اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبر..
۱۴۰۱۰۶۳۱۱۹۴۵۰۱۱۷۵۲۶۱۳۷۱۵۴

تجمع مردم مشهد در محل شهادت شهید "دوست‌محمدی"

مردم مشهد با حضور در محل شهادت شهید دوست محمدی که شب گذشته با ضربات چاقوی اغتشاشگران به شهادت رسید به اعلام انزجار از هنجارشکنی و اقدامات خشونت‌بار پرداختند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته حوالی مسجد حضرت زهرا (س) در منطقه احمدآب..
۱۴۰۱۰۴۲۲۲۲۴۱۱۰۴۶۲۵۶۷۹۱۱۴

فردا، راهپیمایی مردم تهران و شهرستانهای استان علیه آشو‌ب‌گران

رئیس شورای تبلیغات اسلامی تهران گفت: در پی حرکات هنجار شکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان، مردم استان تهران در محکومیت این حرکات مذبوحانه فردا راهپیمایی خواهند کرد. - اخبار سیاسی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت الاس..
۱۳۹۹۰۱۱۲۰۴۲۳۱۹۳۵۰۲۰۰۲۶۲۷۴

شوی اعتراض مهران مدیری بعد از دریافت دستمزد چند میلیاردی!

تهیه کننده برنامه دورهمی به اظهارات اخیر مهران مدیری درباره پخش این برنامه واکنش نشان داده و گفته که همه ی دستمزد کارش را از پیش دریافت کرده است. - اخبار سیاسی - به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، مهران مدیری کارگردان و بازیگر تلویزیونی در کلیپ اینستاگرامی اعلام کرده است که به هیچوجه راضی نیست حتی ..
۱۴۰۱۰۶۳۱۲۰۵۱۳۵۱۰۷۲۶۱۳۷۲۴۴

مخالفت مجدد پدر مهسا امینی با برگزاری تجمع اعتراضی به نام دخترش

پدر مهسا امینی با برگزاری تجمع اعتراضی به نام دخترش مخالفت کرد.
۱۴۰۰۱۲۱۴۱۴۰۸۴۴۷۷۰۲۴۹۰۴۹۶۴

گروسی: آژانس آماده تعامل مجدد با ایران است

رافائل گروسی، رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی چهارشنبه شب گفت: «این سازمان آماده تعامل مجدد با ایران است.» - اخبار بین الملل - به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز؛ رافائل گروسی، رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی چهارشنبه شب در ادعایی گفت که آژانس دسترسی محدودی به تاسیسات هسته‌ای ..