داده ای از سمت سرور دریافت نشد!
آخرین اخبار
۱۴۰۱۰۷۱۲۱۶۱۳۱۴۷۴۲۲۶۱۹۷۱۶۴

دستگیری ۸ نفر در رابطه با درگذشت "‌نیکا شاکرمی"

"‌نیکا شاکرمی" ساعت 22 شب حادثه (29 شهریور ماه) رو‌به‌روی خانه موردنظر قرار گرفته و پس از زدن زنگ یکی از واحدها لحظه‌ای بعد درب باز شده است و او وارد ساختمان مذکور شده است.
۱۴۰۱۰۳۰۷۰۹۴۶۱۲۴۷۰۲۵۴۰۶۷۳۴

رئیسی: درصورت لزوم باید در سیاستها تجدیدنظر کرد/ دولت برای همکاری با مجمع تشخیص آماده است

رئیس‌جمهور نظارت بر اجرای سیاست‌ها را امری بسیار مهم عنوان کرد و گفت: رهبری انقلاب تأکید دارند که نظارت‌ها انجام بگیرد و اگر لازم است در سیاست‌ها تجدیدنظر شود.
۱۴۰۱۰۵۳۱۱۴۱۵۵۵۵۵۸۲۵۹۳۶۴۷۴

ماجرای فوت "مهسا امینی" از زبان رئیس قوه‌ قضائیه + فیلم

رئیس قوه‌ قضائیه گفت: خانم امینی در حدود ساعت ۱۸:۳۰ در روز روشن و در معرض دید همه و حضور برادر و دو نفر از بستگانش به ماشین پلیس هدایت شده است... - اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای؛ رئیس قوه‌ قضائیه اظهار..
۱۴۰۱۰۷۱۱۱۷۳۰۲۸۳۹۵۲۶۱۹۲۷۰۴

اختصاصی| یکی از بستگان نیکا شاکرمی: نیکا در راستای کشته‌سازی و تحریک قومیتی قربانی شد

دایی مادر مرحومه نیکا شاکرمی می‌گوید: نظر شخصی بنده این است که سیستم‌هایی که به دنبال آشوب در کشورند این نوجوان را در فضای مجازی شناسایی کرده و از پروژه کشته‌سازی و تحریک قومیتی استفاده کرده‌اند.
۱۴۰۱۰۳۲۲۱۴۵۲۳۰۹۹۸۲۵۵۱۷۱۴۴

واکنش مجمع جهانی بیداری اسلامی به اتفاقات افغانستان و فلسطین

مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه‌های جداگانه‌ای حملات تروریستی به مراکز آموزشی در افغانستان و همچنین به شهادت رساندن «دریان سلیمان» کودک هفت ساله فلسطینی را محکوم کرد.
۱۳۹۹۰۴۱۴۱۶۰۹۰۳۱۹۵۲۰۷۲۰۹۲۴

ذوالقدر: با وجود مجمع تشخیص، نظام هیچگاه دچار خلاء و بن‌بست نمی‌شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه "رهبری مجمع را مظهر اتحاد و انسجام نظام می‌دانند" گفت: با لحاظ مجمع تشخیص مصلحت نظام در قانون اساسی، نظام هیچگاه دچار خلاء و بن‌بست نمی‌شود.
نرخ ارز