۱۴۰۱۰۶۰۶۱۲۴۲۲۹۱۷۷۲۵۹۷۷۳۶۴

خبر خوش وزیر اقتصاد / کارمزد وامهای خرد صفر می‌شود + جزئیات

وزیر اقتصاد گفت: برای اولین بار ظرف یکی دو ماه آینده با هماهنگی که بین 2 بانک قرض الحسنه صورت گرفته است، برای وام های خرد قرض الحسنه 10 میلیون تومانی و کمتر از آن، کارمزد 4 درصد را به صفر خواهیم رساند تا برای اولین بار مردم بدون کارمزد وام بگیرند.
۱۳۹۶۰۴۰۲۱۰۴۳۰۳۵۴۴۱۱۲۱۶۱۱۴

صرفه جویی ۴٫۷ میلیارد دلاری با ممنوعیت واردات کالاهای مشابه تولید داخل

معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت از صرفه جویی ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلاری در خرید‌های دولتی با اجرای ممنوعیت واردات کالا‌های مشابه تولید داخل خبر داد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد مهدی برادران با بیان اینکه سامانه توانمن..
۱۴۰۱۰۴۳۰۱۴۰۱۴۲۷۵۰۲۵۷۱۵۱۶۴

سرلشکر باقری: با هرگونه اقدام خصمانه آمریکا نسبت به پهپاد ایرانی مقابله ‌می‌کنیم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر آمریکایی‌ها نسبت به پهپادهای ایرانی اقدامی داشته باشند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد.
۱۴۰۱۰۷۰۳۱۴۴۱۵۰۶۴۱۲۶۱۵۱۹۶۴

فیلم// لحظه دستگیری ۲ لیدر اغتشاشات اخیر با پایش تصاویر هوایی توسط مأموران یگان‌ ویژه

2 لیدر اغتشاشات اخیر استان کردستان و از عوامل تخریب اموال عمومی با اقدامات اطلاعاتی پلیس یگان ویژه بازداشت شدند.
۱۳۹۵۰۷۲۳۰۲۵۸۱۳۹۲۹۸۹۳۸۸۲۴

خانه هزار میلیاردی که تبدیل به کارگاه کوکتل‌مولوتف برای اغتشاش شد!

پسر یک خانواده بسیار مرفه که خانه بزرگ و گرانقیمت‌ پدرش در تهران را به کارگاه کوکتل‌مولوتف‌سازی برای اغتشاشات تبدیل کرده بود، بازداشت شد.
۱۴۰۱۰۷۰۳۱۷۱۱۱۹۱۷۸۲۶۱۵۳۳۰۴

مهران مدیری به ایران برگشت/ ضبط گذرنامه‌ در فرودگاه

مهران مدیری که اخیراً بعد از اظهارنظرهایی در راستای دامن‌زدن به اغتشاشات از کشور خارج شده بود بامداد امروز به کشور بازگشت. - اخبار سیاسی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهران مدیری بامداد امروز با یک پرواز اماراتی وارد کشور شده است. در بدو ورود گذرنامه‌ ا..
۱۴۰۱۰۷۰۸۲۰۳۶۳۵۶۰۶۲۶۱۷۷۰۲۴

لیگ برتر فوتبال ساحلی| شکست خانگی دریانوردان بوشهر مقابل حریف یزدی

تیم دریانوردان بوشهر مقابل تیم چادر ملو اردکان یزد در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور شکست خانگی را پذیرفت.
۱۳۹۸۱۰۰۱۱۸۳۶۴۲۶۸۱۱۹۱۸۸۵۱۴

مدارس زاهدان فردا تعطیل شد

روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، فردا شنبه تمام مدارس در تمامی مقاطع در نوبت صبح و عصر در زاهدان، نصرت آباد و کورین تعطیل است.
۱۴۰۱۰۶۰۲۱۹۵۹۴۳۳۴۶۲۵۹۵۲۵۱۴

مدرس‌خیابانی: مهاجمان امروز حادثه زاهدان "تروریست" و تجزیه‌طلب" بودند/ حادثه امروز ۱۹ کشته و ۲۰ ‌مجروح داشت

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به حادثه امروز زاهدان، گفت: برای ما مسجل شد که این افراد "تروریست" و تجزیه‌طلب" بودند و با تلاش نیروهای امنیتی، تروریست‌‌ها ناکام ماندند.
۱۳۹۸۰۸۲۷۱۱۴۹۵۵۷۶۴۱۸۹۱۳۸۰۴

"جیش‌الظلم" مسئولیت حمله تروریستی امروز ‌زاهدان را برعهده گرفت

‌گروهک تروریستی جیش‌الظلم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد‌ که این گروهک مسؤلیت حمله تروریستی امروز در زاهدان را بر عهده گرفته است. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، در پی حادثه تروریستی ظهر امروز در زاهدان، ‌گروهک تروریستی جیش‌الظلم در اطل..