کد خبر:535
پ
۲۴۹۰۸۸۶
والیبال

نماینده والیبال مازندران در فدراسیون جهانی پرونده دار شد

دو بازیکن خارجی فصل گذشته سازمان عمران ساری به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود به فدراسیون جهانی والیبال شکایت کردند. به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال سازمان عمران ساری که تنها یک سال از حضورش در لیگ برتر می گذرد این روزها حال و روز خوشی ندارد و حضورش در لیگ برتر امسال در هاله […]

دو بازیکن خارجی فصل گذشته سازمان عمران ساری به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود به فدراسیون جهانی والیبال شکایت کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال سازمان عمران ساری که تنها یک سال از حضورش در لیگ برتر می گذرد این روزها حال و روز خوشی ندارد و حضورش در لیگ برتر امسال در هاله ای از ابهام است. این تیم که زیر مجموعه سازمان عمران شهرداری است همانند سایر تیم های وابسته به این ارگان از شرایط مالی مناسبی برخوردار نبوده و در پرداخت مطالبات بازیکنانش به مشکل برخورد.

هرچند در روزهای اخیر سرپرست این تیم از تسویه حساب با تمام بازیکنان فصل گذشته خبر داد اما میلوش کولافیچ و سیمودابوویچ، بازیکنان مونته نگرویی تیم سازمان عمران ساری تنها ۴۰ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده و بابت باقی قرارداد خود از تیم عمران ساری به فدراسیون جهانی والیبال شکایت کردند.

حال باید دید وضعیت این پرونده به چه شکل ادامه پیدا می کند و آیا در فاصله ۲ ماه مانده به شروع لیگ برتر سازمان عمران ساری تصمیمی برای حضور خواهد گرفت یا خیر. این تیم مازندرانی که در فصل گذشته نمایش قابل قبولی در نیم فصل اول داشت به دلیل برخی مشکلات به دور پلی آف صعود نکرد اما نشان داد که می تواند روند روبه رشدی در والیبال داشته باشد.

منبع
خبرگزاری مهر
کلیدواژه : والیبال
فدراسیون صنعت نفت ایران