کد خبر:11194
پ
۱۴۰۱۰۷۰۵۲۰۴۶۱۵۳۲۲۲۶۱۶۵۵۷۴

آزمون: کار عجولانه من ملی‌پوشان را اذیت کرد؛ عذرخواهی می‌کنم

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد هیچ فشاری برای نوشتن یا حذف‌کردن استوری او در روزهای گذشته وجود نداشته است. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون با انتشار یک استوری درباره اتفاقات اخیر در اردوی تیم ملی فوتبال توضیحاتی به‌شرح زیر ..

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد هیچ فشاری برای نوشتن یا حذف‌کردن استوری او در روزهای گذشته وجود نداشته است.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون با انتشار یک استوری درباره اتفاقات اخیر در اردوی تیم ملی فوتبال توضیحاتی به‌شرح زیر ارائه کرد:

«با تمام شدن اردوی تیم ملی در اتریش لازم می‌دانم چند موضوع را با شما مردم خوبم در میان بگذارم؛ اول اینکه قسم می‌خورم هیچ فشاری برای گذاشتن یا برداشتن استوری روی من نبوده، هم نوشتنش و هم حذف‌کردنش تصمیماتی بود که خودم گرفتم، اجباری در کار نبوده و هر کسی چیزی غیر از این گفته یا نوشته به‌دنبال سوءاستفاده است و واقعیت ندارد.

هیچ اختلاف و دودستگی در تیم ملی وجود ندارد، ما همه اعضای یک خانواده هستیم و کسانی مطالب تخیلی نوشتند که برای نوشتن استوری بین ما دودستگی شده است، در حالی که اصلاً کسی نمی‌دانست من می‌خواهم استوری بگذارم. کسانی را که این دروغ‌ها را نوشتند تا برای تیم ملی حاشیه درست کنند، به خدا واگذار می‌کنم. یک جلسه به‌خاطر مصدومیت جزیی با صلاحدید کادر فنی تمرین نکردم و باز هم دروغ نوشتند که خط خورده‌ام.

ضمناً باید از بازیکنان تیم ملی عذرخواهی کنم چون این کار عجولانه من باعث اذیت شدن دوستان عزیزم شد و از جانب برخی کاربران اهانت‌هایی به ملی‌پوشان شده است که به هیچ وجه منصفانه نبود و اشتباه از من بوده است، در این خصوص خودم را مقصر می‌دانم و مقابل همه اعضای تیم ملی و کادر فنی که باعث شدم نظم و آرامش تیم به‌هم بخورد شرمنده‌ام. خدا را شکر نتایج خیلی خوبی برابر دو تا از بهترین تیم‌های دنیا گرفتیم و همگی به‌دور از تمام حاشیه‌ها، برای شادی و رضایت مردم در جام جهانی، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. همه بازیکنان برای دلخوشی‌های تک تک شماها با جان و دل در جام جهانی از جان مایه خواهند گذاشت».

فرار ایران از شکست مقابل سنگال با تعویض طلایی کی‌روش و واکنش‌های حسینی

سردار آزمون , تیم ملی فوتبال ایران ,

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران