کد خبر:6960
پ
۱۴۰۱۰۲۱۳۱۳۱۹۵۶۳۱۵۲۵۲۶۵۹۶۴

اردوغان از رژیم صهیونیستی رکب خورد!

یک رسانه اسرائیلی فاش کرد، مذاکرات سه جانبه محرمانه‌ای برای انتقال گاز از فلسطین اشغالی به اروپا از طریق مصر در حال انجام است و به‌زودی به امضا خواهد رسید. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی فاش کرد،..

یک رسانه اسرائیلی فاش کرد، مذاکرات سه جانبه محرمانه‌ای برای انتقال گاز از فلسطین اشغالی به اروپا از طریق مصر در حال انجام است و به‌زودی به امضا خواهد رسید.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی فاش کرد، مذاکرات محرمانه‌ای بین اسرائیل، اتحادیه اروپا و مصر برای انتقال گاز از فلسطین اشغالی به اروپا از طریق مصر انجام گرفته و به زودی مفاد آن رسانه‌ای خواهد شد.

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی هم دوشنبه (امروز) ضمن تایید این خبر تاکید کرد یادداشت تفاهم این امر طی چند هفته آینده به امضا خواهد رسید، اما اطلاعات بیشتری در این رابطه ارائه نکرد.

به گفته کارشناسان صهیونیست تل‌آویو قصد دارد از شرایط جهانی به وجود آمده در بحران اوکراین بازارهای فروش گاز خود را گسترش دهد، در حالی در حال حاضر فقط مصر و اردن مشتریان این گاز هستند.

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی همچنین خبر داد، به زودی مناقصه‌ای برای کشف منابع گازی جهت تامین منابع صادرات به اروپا اعلام خواهد شد.

براساس طرح ارائه شده، پروژه مذکور گاز را از طریق لوله از فلسطین اشغالی به مصر منتقل و از آنجا به اروپا منتقل خواهد شد.

این توافق در حالی رسانه‌ای می‌شود که رسانه‌ها پیش از این از تلاش‌های گسترده رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه برای جلب نظر تل‌آویو جهت انتقال خط لوله اروپا از طریق ترکیه سخن گفته و حتی بازگشت او به سازش با رژیم صهیونیستی را هم در این رابطه اعلام کرده بودند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران