کد خبر:7976
پ
۱۴۰۱۰۴۰۶۲۱۴۶۴۹۶۴۴۲۵۵۹۱۸۲۴

اسرائیل و کابوس ۱۵ پست دیده‌بانی حزب‌الله مشرف به شمال فلسطین اشغالی

همانند نوار غزه دکل‌های دیده‌بانی مقاومت در جنوب لبنان هم به کابوسی برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده است. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی به ایجاد ۱۵ نقطه دیده‌بانی توسط حزب‌الله مشرف..

همانند نوار غزه دکل‌های دیده‌بانی مقاومت در جنوب لبنان هم به کابوسی برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی به ایجاد ۱۵ نقطه دیده‌بانی توسط حزب‌الله مشرف به شهرک‌های مهاجرپذیر شمال (فلسطین اشغالی) اشاره کرد.

به گزارش این تلویزیون عبری‌زبان، حزب‌الله ۱۵ نقطه دیده‌بانی را در نقاطی مشرف به شهرک‌های مهاجرپذیر اسرائیل درنزدیکی مرزهای شمال (فلسطین اشغالی) با لبنان ایجاد کرده است.

به‌گفته خبرنگار این شبکه این نقاط دیده‌بانی شبیه به نقطه دیده‌بانی‌ای است که گروه‌های فلسطینی در شمال نوار غزه و مشرف به شهرک مهاجرپذیر ناتیف هعسرا ایجاد کرده‌اند.

در بخش دیگری از گزارش تأکید شده است انتشار خبر احداث نقطه دیده‌بانی توسط گروه‌های فلسطینی در غزه منجر به خشم مسئولین اسرائیلی شده است و باعث شد این مکان توسط ارتش اسرائیل مورد هدف قرار گیرد اما گروه‌های فلسطینی آن را بعد از مدت کوتاهی بازسازی کردند.

گزارش در توصیف برخی از نقاط دیده‌بانی حزب‌الله آورده است: دکل مخابراتی دقیقاً مشرف به پست ارتش اسرائیل ایجاد شده است.

در تصویر دیگری آورده است، حزب‌الله نقطه دیده‌بانی خود را تنها در فاصله ۵متری فنس‌های مرزی ایجاد کرده است.

در یکی دیگر از تصاویر هم ادعا شده است که نقطه دیده‌بانی حزب‌الله مشرف به یکی از شهرک‌های مهاجرپذیر صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی قرار دارد.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی تأکید کرد، این نقاط دیده‌بانی به مایه نگرانی مهاجران صهیونیست تبدیل شده‌اند و آنها بارها از کنترل و رصد شدن شکایت و حتی اعلام کردند حریم خصوصی آنها هم از بین رفته است.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران