کد خبر:10835
پ
۱۴۰۱۰۶۲۵۲۰۴۰۳۵۵۲۳۲۶۰۹۸۵۶۴

اطلاعیه پلیس تهران درخصوص فوت خانم "مهسا امینی"

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درخصوص خانم “مهسا امینی” اطلاعیه‌ای صادر کرد. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درخصوص “مهسا امینی” به شرح ذیل است:
در اجرای دستور..

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درخصوص خانم "مهسا امینی" اطلاعیه‌ای صادر کرد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درخصوص "مهسا امینی" به شرح ذیل است:

در اجرای دستور فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر رسیدگی دقیق به این موضوع به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، در همان ساعات اولیه حادثه فوق، بلافاصله رسیدگی به آن بدون هیچ گونه ملاحظه‌ای در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

براساس نتایج به دست آمده و بازبینی دوربین‌های مداربسته نامبرده روز سه شنبه مورخ ۲۲ شهریور ماه جاری به همراه تعدادی از افراد بدلیل پوشش نامناسب توسط ماموران پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ و به منظور اخذ تعهد و توجیه به یکی از مقرهای پلیس هدایت شدند که وی در جمع سایر مراجعه کنندگان در سالن اجتماعات به طور ناگهانی بیهوش شده و بلافاصله با همکاری پلیس و اورژانس به نزدیک ترین بیمارستان جهت مداوا منتقل می شود که متاسفانه اقدامات درمانی مثمر ثمر واقع نشد.

لازم به ذکر است، تصاویر ضبط شده دوربین های مدار بسته از لحظه ورود وی به مقر انتظامی تا انتقال توسط اورژانس به رویت خانواده وی رسیده است.

توضیح اینکه بر اساس رسیدگی دقیق به عمل آمده از زمان انتقال وی به خودرو و همچنین در مکان مزبور هیچ گونه برخورد فیزیکی با ایشان انجام نشده است.

میزان مصالحه در دوایر مشاوره پلیس استان قزوین ۵٫۵ برابر شدآماده باش پلیس برلین برای سناریوی شورش و ناامنی‌های حاصل از بحران انرژی

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران