کد خبر:8637
پ
۱۴۰۱۰۴۲۶۲۰۵۱۳۶۹۵۶۲۵۶۹۶۱۰۴

اظهارات کمال خرازی صهیونیست‌ها را به جان هم انداخت

گفتگوی کمال خرازی رئیس شورای راهبردی سیاست خارجی ایران با شبکه الجزیره بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عبری زبان پیدا کرده و باعث درگیری جناح‌های مختلف صهیونیست با یکدیگر شده است. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم سوای بازتاب و..

گفتگوی کمال خرازی رئیس شورای راهبردی سیاست خارجی ایران با شبکه الجزیره بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عبری زبان پیدا کرده و باعث درگیری جناح‌های مختلف صهیونیست با یکدیگر شده است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم سوای بازتاب وسیع این مصاحبه در تمامی رسانه‌های عبری زبان، برخی از شخصیت‌های اسرائیلی نیز اظهارات کمال خرازی را به عنوان نماد ضعف اسرائیل در قبال جمهوری اسلامی ایران و ناکارآمدی یائیر لاپید درگرفتن قول‌های قوی از جو بایدن علیه ایران توصیف کردند.

پایگاه عبری زبان ۰۴۰۴ در خبری در این رابطه اعلام کرد، دانی دانون رئیس حزب جهانی لیکود سخنان کمال خرازی را نماد شکست یائیر لاپید در استفاده از سفر رئیس جمهور آمریکا توصیف کرد.

به نوشته این رسانه صهیونیست، دانون که سفیر سابق رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد هم بود، لاپید را فاجعه‌ای برای اسرائیل توصیف و تاکید کرد وقتی ایران اعلام می‌کند که توانمندی تولید بمب هسته‌ای را دارد، معنایی جز اعلام شکست مهیب لاپید در استفاده از سفربایدن نیست، این به معنای فروپاشی توان بازدارندگی اسرائیل است.

گفتنی است رئیس شورای راهبردی سیاست خارجی ایران در گفت‌وگو با شبکه الجزیره قطراعلام کرد ما میزان غنی سازی اورانیوم خود را از ۲۰ درصد به ۶۰ درصد رسانده‌ایم و به راحتی‌ می‌توان آن را به ۹۰ درصد برسانیم.

او در عین حال تاکید کرد که ایران قصدی برای ساخت سلاح هسته ای ندارد.

انتهای پیام/*

فدراسیون صنعت نفت ایران