کد خبر:8763
پ
۱۳۹۹۱۱۱۲۲۱۵۰۱۵۶۷۹۲۲۱۳۵۲۴۴

اعتراف اسرائیل به استفاده از پهپادهای تهاجمی برای انجام عملیات‌های خارج از اراضی اشغالی

ارتش رژیم صهیونیستی برای اولین بار به استفاده از پهپادهای تهاجمی برای انجام عملیات‌های خارج از اراضی اشغالی اعتراف کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، ارتش رژیم صهیونیستی برای اولین بار اعتراف کرد که از پهپادهای تهاجمی بر..

ارتش رژیم صهیونیستی برای اولین بار به استفاده از پهپادهای تهاجمی برای انجام عملیات‌های خارج از اراضی اشغالی اعتراف کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، ارتش رژیم صهیونیستی برای اولین بار اعتراف کرد که از پهپادهای تهاجمی برای عملیات‌های خارج از فلسطین اشغالی از جمله در نوار غزه، سوریه و سایر نقاط استفاده کرده است.

شبکه «کان»، بخش نظارت نظامی ارتش رژیم صهیونیستی برای اولین بار اجازه انتشار این اطلاعات را داده تأکید کرد که مانعی در برابر انتشار آن بدون به خطر انداختن توانایی عملیاتی ارتش رژیم صهیونیستی یا روش‌های عملیات وجود ندارد.

روزنامه عبری «یدیعوت آحارانوت» نیز به‌نوبه خود اعلام کرد: از حملاتی که نیروهای هوایی در مکان‌های مختلف انجام داده‌اند صحبت می‌شود.

این روزنامه در ادامه نوشت: این پهپادها در اندازه‌های مختلف هستند که برخی از آنها می‌توانند حتی از فاصله ده‌هاکیلومتری حمله کنند. برخی از این پهپادهای ساخت اسرائیل در قراردادهایی به‌ارزش میلیاردها دلار به ارتش‌های خارجی در چند قاره فروخته شده‌اند.

مغرب از رژیم صهیونیستی پهپاد خریداری می‌کنداقدام تحریک‌آمیز نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حریم هوایی لبنان + فیلماعطای امتیازات بازنشستگی به فرمانده متجاوز ارتش رژیم صهیونیستی

رسانه‌های بین‌المللی طی سال‌های گذشته گزارش‌های مختلفی در مورد استفاده اسرائیل از پهپادهای تهاجمی منتشر کرده‌اند، اما تا امروز اجازه انتشار این خبر در اراضی اشغالی داده نشده است.

اسرائیل از دهه ۱۹۹۰ توانسته است از این پهپادها بر ای حمله به اهداف مورد نظر استفاده کند؛ اما تا امروز این ابهام غیرقابل توجیه را حفظ کرده بود.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران