کد خبر:5893
پ
۱۴۰۰۱۱۰۴۱۰۱۳۱۵۵۸۸۲۴۶۰۳۳۹۴

افزایش حقوق بازنشستگان در هیئت مدیره تأمین اجتماعی تصویب شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان در هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی تصویب و به هیئت دولت ارسال شده که به زودی در دستور کار قرار می‌گیرد تا تصویب شود. – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ علی اصغر بیات ر..

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان در هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی تصویب و به هیئت دولت ارسال شده که به زودی در دستور کار قرار می‌گیرد تا تصویب شود.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ علی اصغر بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی در ۲۲ فروردین ماه در ارتباط با میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی، اعلام کرد: در این زمینه جلسات متعددی برگزار شده است و نهایتاً با افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱ موافقت شده است که بر این اساس علاوه بر افزایش ۵۷٫۴ درصد حداقل‌بگیران، سایر سطوح ۳۸ درصد به‌علاوه ۵۱۵ هزار تومان به حقوق بازنشستگان اضافه خواهد شد.

بر همین اساس نیز حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز امروز طی مصاحبه‌ای از ارسال مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان به دولت خبر داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این باره اعلام کرد: افزایش حقوق بازنشستگان در هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی تصویب و به هیئت دولت ارسال شده که به زودی در دستور کار قرار می‌گیرد تا تصویب شود.

به گزارش تسنیم، در صورت تصویب، مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین بازنشستگان همزمان با حقوق اردیبهشت‌ماه به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

آغاز ثبت نام جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران