کد خبر:6692
پ
۱۳۹۹۱۲۲۳۱۶۰۹۵۹۲۹۰۲۲۴۱۰۱۰۴

افشاریان: داور اعلام کرد بازی تراکتور – پرسپولیس را او نیمه تمام گذاشته است/ از تصمیم مهدوی حمایت می‌کنیم

رئیس کمیته داوران اعلام کرد، سیدرضا مهدوی داور دیدار تیم‌های تراکتور و پرسپولیس با تشخیص خود این بازی را نیمه تمام گذاشته است. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، خداداد افشاریان در جمع خبرنگاران درباره حضور سیدرضا مهدوی داور دیدار تراکتور – پرس..

رئیس کمیته داوران اعلام کرد، سیدرضا مهدوی داور دیدار تیم‌های تراکتور و پرسپولیس با تشخیص خود این بازی را نیمه تمام گذاشته است.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خداداد افشاریان در جمع خبرنگاران درباره حضور سیدرضا مهدوی داور دیدار تراکتور – پرسپولیس در کمیته انضباطی اظهار داشت: این جلسه درباره بازی پرسپولیس – تراکتور بود. کمیته انضباطی داور ما را خواسته بود و او هم گزارش مکتوب خود را به کمیته انضباطی خواهد داد و بعد هم می‌رود دنبال زندگی‌اش!

وی در واکنش به این سؤال که آیا مهدوی تصمیم درستی برای نیمه تمام ماندن دیدار تراکتور و پرسپولیس داشته است، گفت: به هر حال تصمیم داور در همه بازی‌ها نهایی است. داور با توجه به رفتارها تصمیمش را می‌گیرد. من از تصمیم داور حمایت می‌کنم. با داور هم صحبت کردم و گفت امنیت برای بازی نبود و بازی را تعطیل کرده است.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره دیدارهای پیش رو تیم ملی نیز توضیح داد: بازی با کانادا قطعی و قرارداد بسته شده است، در ادامه هم برای دریافت ویزا اقدام خواهد شد. به حدی بازی‌های لیگ برتر حساس است که فعلاً حواسم به کمیته داوران است. در مورد تیم ملی از آقای ماجدی و اصولی سؤال کنید.

واکنش داور تراکتور – پرسپولیس به اتفاقات بازی

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران