کد خبر:5472
پ
۱۴۰۰۱۱۰۴۱۶۰۵۳۸۴۵۳۲۴۶۰۶۴۵۴

افغانستان| «نظری»: اجازه نمی‌دهیم از هزاره‌ها برای امتیازگیری سیاسی استفاده شود

معاون وزیر اقتصاد طالبان اظهار داشت که هیئت حاکمه افغانستان به «مقاومت خیالی» اجازه نمی‌دهد تا از هزاره‌ها برای امتیازگیری سیاسی استفاده کند. – اخبار بین الملل – به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «عبداللطیف نظری» معاون وزیر اقتصاد طالبان و بالات..

معاون وزیر اقتصاد طالبان اظهار داشت که هیئت حاکمه افغانستان به «مقاومت خیالی» اجازه نمی‌دهد تا از هزاره‌ها برای امتیازگیری سیاسی استفاده کند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «عبداللطیف نظری» معاون وزیر اقتصاد طالبان و بالاترین مقام هزاره هیئت حاکمه افغانستان در توئیتی نوشت: «چهره‌های فراری و شکست خورده به نام مقاومت خیالی می‌خواهند هزاره‌ها را با امارت اسلامی درگیر و وارد تقابل کنند.»

وی افزود: ما به هیچ گروه موسوم به مقاومت خیالی اجازه نمی‌دهیم تا از هزاره‌ها به خاطر امتیازگیری سیاسی استفاده کنند. هزاره‌ها فریب مقاومت خیالی را نمی‌خورند و با نظام همکار هستند.

نظری: مردم افغانستان از جنگ حمایت نمی‌کنندنظری: حمایت از نظام تامین کننده منافع ملی افغانستان استنظری: مشکلی برای سرمایه گذاری در افغانستان وجود ندارد/ زنان می‌توانند تجارت کنند

این توییت درحالی منتشر شده است که روز گذشته تلویزیون افغانستان‌اینترنشنال با انتشار یک عکس برش خورده از یک دیدار در پاکستان، سعی داشت اینگونه القا کند که عبداللطیف نظری معاون وزیر اقتصاد حکومت سرپرست طالبان، از سال‌ها پیش با پاکستان در ارتباط بوده است.

بررسی انتشار این خبر در واقع با چند هدف انجام پذیرفته است که به زعم این رسانه سعودی یک عملیات روانی پیچیده طراحی کرده است که اما خیلی زود این پروژه با شکست مواجه شد.

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران