کد خبر:5618
پ
۱۴۰۱۰۱۳۰۲۲۵۴۵۰۲۰۵۲۵۱۶۹۴۸۴

الهامی از فینال جام حذفی محروم شد + عکس

سرمربی نساجی مازندران نمی‌تواند در فینال جام حذفی روی نیمکت این تیم بنشیند. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نساجی مازندران در شرایطی در فینال جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک صف‌آرایی می‌کند که سرمربی خود را در این مساب..

سرمربی نساجی مازندران نمی‌تواند در فینال جام حذفی روی نیمکت این تیم بنشیند.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نساجی مازندران در شرایطی در فینال جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک صف‌آرایی می‌کند که سرمربی خود را در این مسابقه در اختیار نخواهد داشت.

ساکت الهامی در دقیقه ۸۲ بازی نیمه نهایی مقابل مس کرمان و پس از اعتراض‌های پیاپی به داور و مجادله لفظی با مربیان حریف، با کارت زرد داور مواجه شد. این اخطار، دومین کارت زرد سرمربی نساجی در جام حذفی بود و سبب محرومیت او در فینال مسابقات شد.

پاداش قهرمانی در انتظار شاگردان الهامی

الهامی پیش از دریافت کارت زرد مقابل مس کرمان، در دقیقه ۲+۹۰ دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل استقلال نیز اخطار گرفته بود تا با احتساب این دو مسابقه، دوکارته و از بازی فینال محروم شود.

هر دو کارت زرد سرمربی نساجی مازندران برابر استقلال و مس کرمان، در لیست پایانی مسابقه توسط داوران ثبت شده و به تأیید نماینده فدراسیون فوتبال هم رسیده است.

تیم فوتبال نساجی مازندران , ساکت الهامی , تیم فوتبال نساجی مازندران , ساکت الهامی ,

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران