کد خبر:5361
پ
۱۴۰۱۰۱۲۴۱۰۳۶۲۵۷۶۰۲۵۱۲۹۸۹۴

امام خامنه‌ای: سپاه نیم ساعت زودتر می‌رسید، صدام را دستگیر می‌کرد + فیلم

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: در جنگ در یکی از عملیّات‌ها، وضع صدّام‌حسین به جایی رسید که نزدیک بود به وسیله‌ی بچّه‌های سپاه دستگیر بشود. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز سه‌شنبه در دیدار مسئ..

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: در جنگ در یکی از عملیّات‌ها، وضع صدّام‌حسین به جایی رسید که نزدیک بود به وسیله‌ی بچّه‌های سپاه دستگیر بشود.

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز سه‌شنبه در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با تبیین ابعاد مختلف شعار سال تأکید کردند: منظومه قدرت جمهوری اسلامی و دستاوردهای گوناگون آن در بخش‌های مختلف، ایران را به الگویی جذاب برای ملت‌ها تبدیل کرده‌ است و ناامید کردن مردم و القای حسّ بن‌بست، جفا به مردم و انقلاب است.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به ماجرای احتمال دستگیری صدام توسط سپاه پاسداران اشاره کردند و افزودند: آن اوایل انقلاب، صدّام‌‌حسین وقتی که حمله کرد به ایران، یک مصاحبه‌ای کرد در نزدیک مرزهای ما، طرف نزدیک ایلام و آنجا یک مصاحبه‌ای کرد، گفت مصاحبه‌ بعدی هفته‌ آینده در تهران! این جوری گفت. وعده داد به خودش و به مستمعینش که هفته‌ بعد بیایند تهران، تهران را فتح کنند و مصاحبه‌ بعدی را بکنند. دیدید به چه سرنوشتی دچار شد در جنگ و در بعد از جنگ. در جنگ در یکی از عملیّات‌ها وضع صدّام‌حسین به جایی رسید که نزدیک بود به وسیله‌ بچّه‌های سپاه دستگیر بشود؛ یعنی در فتح‌المبین واقعاً اگر چنانچه بچّه‌ها نیم ساعت زودتر میرسیدند، صدّام را دستگیر می‌کردند؛ در رفت، شانس آورد. کلیپ این بیانات را ببینید:

جنگ , دفاع مقدس , امام خامنه‌ای , رهبر , رهبر انقلاب: دیپلماسی کشور درجهت خوبی حرکت می‌کند/ هیئت مذاکره‌کننده در برابر زیاده‌خواهی مقاومت کرده و خواهدکرد

ویژگی منحصر به فرد شهید آوینی در فرمایشات رهبر انقلاب/ آنچه که باید از سید شهیدان اهل قلم بدانیم + عکس و فیلم

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران