کد خبر:5759
پ
۱۳۹۸۰۱۱۶۱۸۰۷۵۰۹۵۲۱۷۰۸۷۶۶۴

امیر حیدری: یگان‌های نیروی زمینی ارتش ‌بالنده و بازدارنده‌تر از همیشه شده‌اند

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه یگان‌های نیروی زمینی ارتش ‌بالنده و بازدارنده‌تر از همیشه شده‌اند، گفت: با تمام وجود برای امنیت ایران اسلامی تلاش خواهیم کرد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از دزفو..

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه یگان‌های نیروی زمینی ارتش ‌بالنده و بازدارنده‌تر از همیشه شده‌اند، گفت: با تمام وجود برای امنیت ایران اسلامی تلاش خواهیم کرد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دزفول، امیر سرتیپ حیدری با حضور در تیپ ۲۹۲ زرهی شهید آزادی دزفول ضمن ارزیابی آمادگی و پویایی نیروهای این تیپ اظهار داشت: یگان‌های نیروی زمینی ارتش همیشه پویا، بالنده و بازدارنده هستند و در این مسیر با تمام وجود برای امنیت این سرزمین تلاش خواهند کرد.

وی با بیان اینکه این تیپ در شهرستان دزفول همیشه با قدرت و سرافراز بوده است، اظهار داشت: آمادگی بی‌نظیر نیروهای مسلح، حکایت از روحیه و انگیزه مضاعف آنها در این مسیر دارد.

امیر حیدری: مرزهای شرقی کشور در امنیت کامل است/ تحرکات صهیونیست‌ها را دائم رصد می‌کنیمرونمایی از ۲ سلاح ضدزره در رزمایش نیروی زمینی ارتش/ امیر حیدری: رزمایش پیامی برای داعش و صهیونیسم داردامیر حیدری: فرمانده معظم کل قوا از نزاجا "تحرک و کارآمدی" می‌خواهد/در عرصه دفاعی به دستاورد‌ها‌ی مطلوبی رسیده‌ایمامیر حیدری: ارتش و سپاه دوشادوش یکدیگر امنیت پایدار منطقه را تامین کرده‌اند / در هر حال آماده دفاع از مرزها هستیم

گفتنی است، امیر سرتیپ حیدری در این سفر، باشگاه ورزشی به مساحت ۹۳۰ متر و حسینیه امیرالمومنین(ع) با متراژ ۸۵۰ متر مربع را در کوی سازمانی این تیپ افتتاح کرد.

انتهای پیام/ش/؛

فدراسیون صنعت نفت ایران