کد خبر:8237
پ
۱۴۰۱۰۴۱۳۱۶۴۸۳۴۴۴۶۲۵۶۲۸۰۶۴

اهدای مدال فداکاری به امیر داودیان توسط فرمانده کل ارتش

فرمانده کل ارتش صبح امروز با حضور در منزل سرتیپ دوم جانباز علی داودیان از ایثارگری وی در دفاع مقدس و پس از آن قدردانی کرد. – اخبار سیاسی – به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ..

فرمانده کل ارتش صبح امروز با حضور در منزل سرتیپ دوم جانباز علی داودیان از ایثارگری وی در دفاع مقدس و پس از آن قدردانی کرد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز با حضور در منزل سرتیپ دوم جانباز علی داودیان، از ایثارگری وی در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن قدردانی کرد.

امیر موسوی ضمن ادای احترام به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس، خانواده‌ها را مهم‌ترین پشتیبان ایثارگران ارتش در دوران جنگ و بعد از آن دانست و گفت: خانواده‌ها، رکن مهم موفقیت‌های ارتش در همه امور هستند.

امیر داودیان نیز با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس اعلام کرد: با وجود مشکلات جانبازی، هر جا نیاز به دفاع از کشور باشد، باز هم مثل گذشته تا پای جان ایستاده‌ایم.

در این دیدار، سینه‌آویز فداکاری به خانواده این جانباز عزیز اهدا شد.

امیر سرتیپ دوم جانباز علی داودیان، از روز اول جنگ در منطقه جنوب حاضر بوده و با وجود چندین مرحله زخمی شدن و مصدومیت‌های سنگین و رسیدن به درجه جانبازی، تا پایان جنگ در دفاع از انقلاب و نظام و کشور، در جبهه‌های جنوب، غرب و شمال‌ غرب، انجام وظیفه کرده و از افسران ممتاز ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران