کد خبر:7186
پ
۱۴۰۱۰۳۱۶۰۰۲۴۴۱۵۱۷۲۵۴۵۸۸۲۴

بازی‌های دوستانه ملی| برتری ۵ گله آرژانتین با «گلات» مسی و شکست عربستان/ سبقت کاپیتان آلبی‌سلسته از پوشکاش

تیم ملی آرژانتین در شب درخشش کاپیتان خود، استونی را با شکستی سنگین بدرقه کرد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های ملی آرژانتین و استونی یکشنبه شب در دیداری تدارکاتی، در ورزشگاه ال‌سادار اسپانیا به مصاف هم رفتند که در این بازی آرژانتین به..

تیم ملی آرژانتین در شب درخشش کاپیتان خود، استونی را با شکستی سنگین بدرقه کرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های ملی آرژانتین و استونی یکشنبه شب در دیداری تدارکاتی، در ورزشگاه ال‌سادار اسپانیا به مصاف هم رفتند که در این بازی آرژانتین به برتری ۵ بر صفر دست یافت.

کاپیتان آرژانتین و برنده شش توپ طلا، چهره شاخص این مسابقه بود. لیونل مسی در دقایق ۸ (از روی نقطه پنالتی)، ۴۵، ۴۷، ۷۱ و ۷۶ موفق به گلزنی شد تا برابر استونی «گلات» کند.

برتری پُرگل حریف ایران در دیداری دوستانه

مسی همچنین تعداد گل‌های ملی خود را به عدد ۸۶ رساند و از فرانس پوشکاش (با ۸۴ گل زده) سبقت گرفت. اکنون کریستیانو رونالدو با ۱۱۷ گل (با احتساب دو گل امشب مقابل سوئیس)، علی دایی با ۱۰۹ گل و مختار داهاری با ۸۹ گل، در رده‌های اول تا سوم برترین گلزنان ملی فوتبال جهان قرار دارند.

در دیگر بازی دوستانه مهم شب گذشته، تیم ملی عربستان مقابل کلمبیا صف‌آرایی کرد و با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد. رافائل سانتوس بوره در دقیقه ۹ تنها گل این بازی را به ثمر رساند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران