کد خبر:9459
پ
۱۳۹۷۰۷۱۹۱۵۲۱۲۱۹۶۵۱۵۶۲۹۴۰۴

تجمعات اعتراضی مردم همدان علیه توهین‌های یکی از سران فتنه ۸۸ به شهدای مدافع حرم

مردم همدان امروز با برپایی تجمع هایی، اعتراض خود را به سخنان هنجارشکنانه و توهین آمیز میر حسین موسوی یکی ار سران فتنه ۸۸ علیه شهدای مدافع حرم اعلام کردند. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم صبح امروز مردم شهید پرور همدان، در واکنش به توهین‌های..

مردم همدان امروز با برپایی تجمع هایی، اعتراض خود را به سخنان هنجارشکنانه و توهین آمیز میر حسین موسوی یکی ار سران فتنه ۸۸ علیه شهدای مدافع حرم اعلام کردند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم صبح امروز مردم شهید پرور همدان، در واکنش به توهین‌های میر حسین موسوی از سران فتنه ۸۸ نسبت به ارزش‌ها و هنجارهای انقلاب اسلامی به ویژه سخنان توهین آمیز وی علیه شهدای مدافع حرم از جمله سرلشگر پاسدار شهید حاج حسین همدانی که نقش برجسته ای در دفع فتنه سال ۸۸ داشت، تجمعات اعتراض آمیز برگزار کرده و گروه‌های مختلف بیانیه هایی را در محکومیت این سخنان منتشر کردند.

بیانیه سپاه انصارالحسین(ع) همدان در واکنش به بیانیه صادر شده از یکی از سران فتنه

سپاه انصارالحسین(ع) همدان با صدور بیانیه‌ای در واکنش به یاوه‌گویی‌های میرحسین موسوی نسبت به سردار پر افتخار جهان اسلام حاج حسین همدانی خواستار برخورد جدی و سریع دستگاه‌های مربوطه با این فتنه‌گر شد.

سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در واکنش به یاوه گویی‌های میرحسین موسوی نسبت به سردار پر افتخار جهان اسلام حاج حسین همدانی ضمن ابراز تاسف شدید از درج سخیف‌ترین توصیفات با صدور بیانیه‌ای نسبت به این موضوع اعتراض کرده و خواستار برخورد جدی و سریع دستگاه‌های مربوطه با این فتنه‌گر شد.

بسیج اساتید استان نیز در واکنش به این اهانت بیانیه صادر کرد . در این بیانیه آمده است:

شهدا گوهرهای ماندگاری هستند که تمام تاریخ آینده این مملکت به آنان خواهد بالید و هر انسان آزاده‌ای در برابر ابهت و اقتدار معنوی امروز نظام اسلامی و ملت مسلمان که به فضل شهادت و به برکت خون شهدا رقم خورده، یاد و خاطر شهدا را زنده نگه خواهد داشت و اهداف و آرمان‌های والایشان را تحقق خواهد بخشید.

این رزمندگان دلیر اسلام نه تنها با ایثارو از خوگذشتگی برای ایران اسلامی فخر، افتخار، عزت و سربلندی آفریدند بلکه برای حفظ اسلام خارج از مرزها حضور یافته و موجب عزت و افتخار جهان اسلام شدند.

سرلشکر شهید حاج حسین همدانی جزو برجستگان شهدا و مجاهدینی است که تمام عمر خود را وقف اسلام، قرآن، مکتب و مردم جهان اسلامی کرد و مصداق واقعی مجاهد فی سبیل الله و کار جهادی بود که همواره به عنوان یک مجاهد در تنگه‌های احد زمان خود آماده بود و هیچ‌گاه تنگه را رها نکرد و در دوران عمر بابرکت خود همواره انقلابی بود، انقلابی عمل کرد و انقلابی ماند تا در نهایت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ایشان انسانی جهادی، ولایی، وظیفه‌شناس، خستگی ناپذیر، امیدوار، سخت‌کوش و یک سرباز واقعی دین بود که از همان زمان انقلاب و در طول ۴۰ سال سابقه جهاد فی سبیل الله و مجاهدت خالصانه در راه خدا همواره ثابت قدم بود.

شهید همدانی از جمله شهدایی بودند که در زمان جنگ تحمیلی شاخص و جزو فرماندهان عالی رتبه نظام بودند که اقدامات تاثیرگذار و ایفای نقش در دوران انقلاب، حضور در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس، تشکیل مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت، پایه‌گذاری سپاه استان همدان، راه‌اندازی هیئت رزمندگان ثارالله، نقش‌آفرینی در فتنه سال ۸۸، از مهم‌ترین اقدامات ارزنده‌ای است که این شهید والامقام در مجاهدت‌های خالصانه خود انجام داد.

شهید همدانی در فتنه ۸۸ به عنوان فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با تجربه و توانمندی بالا به عنوان فرمانده میدانی در مقابل فتنه‌گران ایستادگی و نقش بسیار تعیین‌کننده و تاثیرگذاری در ایجاد امنیت داشت و تمام تلاش خود را به کار گرفت تا صف مردم و افرادی که معاند نیستند و هیچ گونه عنادی با انقلاب و نظام ندارند از اغتشاشگران جدا کند تا مبادا آسیبی به آنها برسد و با حماسه‌آفرینی بی‌نظیر کار را به نتیجه رساند و به زیبایی رسالت خود را انجام و به طوری که با کمترین هزینه با زحمات و تلاش فراوان صحنه را به خوبی مدیریت و فتنه‌گران و دشمنان نظام و انقلاب را ناامید کرد که به گفته خود هشت ماه فتنه ۸۸ به اندازه ۸ سال دفاع مقدس سخت‌تر بود تا توانست وضعیت را به پیروزی بزرگ برساند.

در شرایطی که جبهه مقاومت به حضور ایشان نیاز داشت، در شرایط بسیار سخت با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری توانست با حضور شبانه‌روزی در آن خطه از تشکیل دولت تکفیری و به تبع آن ملت تکفیری درراستای حفظ اسلام جلوگیری کنند و با الگوبرداری از بسیج نیروهای مردمی صحنه را سازماندهی و ساماندهی کرد و با تشکیل بسیج در جهان اسلام نقش تعیین‌کننده‌ای در حفظ و حراست سوریه داشت و توانست موفقیت‌های بسیاری کسب و مانع از سقوط کشور سوریه و موجب پیروزی جبهه حق شود که از ادای و استقلالی که امروز در سوریه وجود دارد به دلیل جانفشانی این شهید بزرگوار و شهدای مدافع حرم است چراکه اگر شهید همدانی نبود به طور قطع سوریه سقوط می‌کرد.

شهید همدان ذره‌ای از مسیر انقلاب منحرف نشد و مفتخر به دریافت ۲ نشان فتح از سوی رهبر معظم انقلاب است که این نشان‌ها را به خاطر هدایت و فرماندهی موفق لشکرهای تحت امرش در دوران دفاع مقدس کسب کرده است.

دشمنی نظام سلطه با اندیشه‌های بلند و رهایی بخش اسلام سابقه‌ای دیرین دارد و هر کجا این نظام غیر انسانی در برابر این اندیشه متعالی کم آورده، کاری جز لجن پراکنی ندارد.

در روزهای گذشته میرحسین موسوی از سران فتنه ۸۸ که به علت فتنه‌انگیزی علیه جمهوری اسلامی ایران و زمینه‌سازی برای براندازی نظام و انقلاب، مورد خشم مردم است پس از مدت‌ها دست به قلم شده و با ادبیاتی مشابه ادبیات گروهک تروریستی منافقین، به انقلاب، رهبری، شهدا و جبهه مقاومت اسلامی و به خصوص شهید حاج حسین همدانی اهانت کرده است که این اقدام موجب تالم و تاثر مردم مومن ولایی ودوستدار شهداء شد.

لجن‌پراکنی این فتنه‌گر بار دیگر ثابت کرد که در جریان انتخابات ۸۸ تقلب بهانه و رمز آشوب و فتنه برای براندازی نظام از روی عداوت و دشمنی با نظام و انقلاب و اسلام بود که البته این آرزو را با خود به گور خواهد برد

سپاه انصارالحسین(ع) همدان گستاخی و لجن پراکنی این فرد ملعون و نفرین شده را محکوم کرده و با تاکید بر اینکه آرمان‌های شهدا جولانگاه افراد بی بصیرت نخواهد شد و هیچ احدی حق توهین به شهدا را ندارد؛ از مسئولان ذیربط می‌خواهد با رسیدگی سریع به این موضوع زمینه تکرار این هتک حرمت‌ها را از بین برده و انتظار بحق خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و دوستداران فرهنگ ایثار و شهادت را پاسخ گویند و پاسخ قاطی به این فرد مطرود دهند.

رئیس سازمان سینمایی: فیلم سینمایی سردار همدانی ساخته می‌شودسرلشکر جعفری: جبهه مقاومت سوریه به همت سردار همدانی شکل گرفت/ شهید همدانی برای نابودی داعش سر از پا نمی‌شناختمیراث حماسه‌ــ‌۱۱|اضمحلال امروز اسرائیل نتیجه دفاع مقدس است / گفت‌وگو خصوصی سردار همدانی با بشار اسدسردار همدانی در طول ۴۰ سال مجاهدت خود لحظه‌ای در انجام امر ولایت تردید نکرد

در ادامه بیانیه بسیج دانشجویی استان به اظهارات تفرقه‌انگیز این فتنه گر منتشر می‌گردد.

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ

باری دیگر در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و همزمان با سالروز شهادت شهید شاخص مدافع حرم، شهید محسن حججی که چندسالی است به پاس مجاهدت‏ها و دلاوری‏های او به روز گرامیداشت شهدای مدافع حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نیز معروف شده است، شاهد بی‏حرمتی همان چهره‏ای هستیم که هنوز ننگ کف زدن و سوت زدن طرفداران کف خیابانش در در روز عاشورای حسینی سال ۱۳۸۸ در خاطره جمعی ایرانیان غیرتمند و ارادتمند به ساحت امام غریب‏شان، ابی‏عبدالله الحسین(ع) باقی مانده است. صدور بیانیه‏های توهین‏آمیزی از این‏دست علیه خدمات، رشادت‏ها و جان‏بازی‏های شهید سردار حاج حسین همدانی، به عنوان یکی از سرداران پاکباز در راه امنیت وطن و منطقه، توسط چهره‏ای معلوم‏الحال و ملعبه نقشه‏های شوم بیگانگان برای به آشوب کشاندن کشور در پی انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ ، نشان‏دهنده چند نکته اساسی است:

اولا، صدور چنین بیانیه‏ای، بیانگر تداوم کینه جریان برانداز و معاند در فتنه ۱۳۸۸ نسبت به هوشیاری و دلیری شهید بزرگوار، شهید همدانی در مدیریت بحران فتنه ۸۸ است؛

ثانیا، ادبیات این چهره معلوم‏الحال در اهانت به انقلاب، رهبری، شهداء و جبهه مقاومت اسلامی، اگر نگوییم ساخته و پرداخته گروهک تروریستی منافقین، دست‏کم بسیار شبیه به ادبیات گروهک تروریستی منافقین است که همین امر برملاءکننده پیمان نانوشته میان سران فتنه سبز با منافقین، آمریکا، رژیم صهیونیستی و اذناب آنها در منطقه و در داخل کشور است؛

ثالثا، صدور بیانیه‏های سخیفی از این جنس و سنخ حاکی از عصبانیت و استیصال جبهه شکست خورده غربی-عبری-عربی و همفکران قلیل آنها در داخل کشور از پایان نکت‏بار سرنوشت دشمنان جان و مال و ناموس ملت‏های منطقه است و اینکه هنوز نتواسته‏اند از شوک شکست‏ها و رسوایی‏های مکرر خود در پی شکست جریان تکفیری –صهیونیستی داعش به عنوان نسخه قلابی حرکت بیداری اسلامی خارج شوند؛

رابعا، همین آزادی بیان و قلمی که این مزدوران قلم‏به‏دست در سایه آن می‏توانند به هتک حرمت علیه قهرمانان ملی و فرزندان برومند این ملت و انقلاب بپردازند، مدیون و مرهون آسایش و امنیت ملی مام میهن است که به برکت خون پاک ریخته شده فرماندهان مقتدر و مظلوم مقاومت نظیر شهید همدانی‏ها، شهید سلیمانی‏ها و خیل عظیم سربازان مشتاق شهادت از ایران و اقصی نقاط منطقه حاصل شده است؛

خامسا، اگر مثقالی درایت و درک و بینش صحیح سیاسی استراتژیک در این مدعیان سیاست وجود داشت متوجه می‏شدند که در معادلات واقعی میدانی، امکان تفکیک امنیت ملی از امنیت منطقه وجود ندارد و بدون تأمین امنیت همسایگان، سخن گفتن از امنیت و حیثیت ملی کاملا بی‏معنی و پوچ است؛

بسیج اساتید استان همدان، ضمن تقدیم خالصانه‏ترین سلام‏ها و ارادت‏ها به روح پرفتوح امام خمینی(ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب، شهدای هشت‏سال دفاع مقدس، شهدای امنیت و شهدای مدافع حرم، چنین حرکت‏های مذبوحانه و کینه‏توزانه‏ای را شدیدا محکوم می‏کند و هشدار می‏دهد که صبر انقلابی مردم مومن و ولایتمدار ایران و رأفت اسلامی نظامی اسلامی همیشه و تحت هر شرایطی پایدار نخواهد ماند و هرلحظه ممکن است مصونیت هتاکان حرمت خون شهداء و قهرمانان ملی این مرز و بوم از آنان برداشته شود: وَ سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ.

متن بیانیه

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ كَذلِكَ فَتَنّا بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ

درود خداوند بر ارواح طیبه شهدا از بدر و حنین تا شام و عراق و یمن.

شهادت عزتی ابدیست که اولیا خاص خدا، آنان که ندای هل من ناصر امامشان را شنیده و لبیک گفتند و در آن مسیر جانشان را فدا نمودند، حلاوتش را میدانند.

حاج حسین همدانی سردار عزیز اسلام، یاور مظلومان، کهنه سرباز ولایت، اینک اسوه مجاهدان این مرز بوم است. هنوز نام سردار به کوری چشم بددلان و بزدلان و حرامیان یادآور استقامت، ایثار، اخلاص و جهاد است.

عزت نزد خداوند است، و حاشا که به پوز سگان دریا ها نجس شود.

اینک که ضدانقلاب باب عقده گشایی باز نموده اند، بدانند

حریم ولایت امروز نیز همچون گذشته خط قرمز جوانان انقلابی ایران اسلامی و بالاخص همشهریان سردار عزیزمان است. فتنه گرانی که به آبروییشان شهره آفاق شده اند بدانند، هر دهانی لب به اهانت به مقدساتمان گشاید را خواهیم شکست.

امروز دلدادگان به ارزش های انقلاب، به مقام عظمای ولایت به خون شهیدان، فراتر از مرز جمهوری اسلامی آماده فرمان جهاد پیر و مرادمان حضرت امام خامنه ای هستند.

فتنه گرانی که دیروز بواسطه اهانت به ساحت مقدس اهل بیت و حرمت شکنی شأن در روز عاشورا مطرود جامعه اسلامی و ولایی ایران شدند ، امروز هم در ادامه همان مسیر پیشین از ساحت مدافعان حریم ولایت هتک حرمت میکنند و روز به روز در مسیر باطل خود مصمم تر میشوند و براستی دچار سنت استدراج‌شده آمد.

از این روست که جنبش دانشجویی دیگر مسامحه با این اعداالله و آل‌رسول را برنمی تابد و خواستار برخورد جدی با فتنه گران است .

والسلام علی من اتبع الهدی

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران