کد خبر:6142
پ
۱۳۹۹۰۵۳۱۲۲۰۷۳۴۴۰۸۲۱۰۰۴۰۶۴

تعرفه ویزیت پزشکان در سال ۱۴۰۱ اعلام شد

هیئت وزیران به پیشنهاد شورایعالی بیمه سلامت و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور، تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی بخش دولتی و خصوصی را تصویب کرد. – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، هیئت وزیران به پیشنهاد شورایعالی بیمه سلامت و تایید..

هیئت وزیران به پیشنهاد شورایعالی بیمه سلامت و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور، تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی بخش دولتی و خصوصی را تصویب کرد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، هیئت وزیران به پیشنهاد شورایعالی بیمه سلامت و تایید سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد بند الف ماده ۹ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور، تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی بخش دولتی و خصوصی را به تصویب رساند.

بر این اساس در بخش دولتی ویزیت پزشکان و دندان‌پزشکان ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان، ویزیت پزشکان و دندانپزشکان متخصص ۲۹۰۰۰ تومان، ویزیت فوق تخصص ۳۵۲۰۰ تومان و در بخش خصوصی ویزیت پزشکان و دندانپزشکان عمومی ۶۹۰۰۰ تومان، ویزیت پزشکان و دندانپزشکان متخصص ۱۰۴۰۰۰ تومان، ویزیت فوق تخصص و فلوشیپ ۱۳۲۰۰۰ تومان اعلام شد.

تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش دولتی را اینجا و در بخش خصوصی را اینجا بخوانید.

۴۴۴ شهر کشور در وضعیت زرد و آبی/ کاهش بیماران سرپایی کرونا+ نقشه و نمودارتزریق ۲ دوز واکسن کرونا به ۸۵ درصد مردم/ ایران جزو ۵ کشور برتر جهان در سلول‌های بنیاد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران