کد خبر:6170
پ
۱۳۹۹۱۱۰۸۱۱۰۹۲۶۴۱۷۲۲۱۰۶۳۲۴

توضیح جدید پلیس تهران درباره بازداشت یک زن در سد لتیان/ شیوه بازداشت خلاف آموزه‌های پلیسی بود

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره فیلم منتشرشده از بازداشت یک‌ زن در سد لتیان و علت ماجرای روی‌داده توضیحاتی ارائه کرد. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ مراد مرادی درباره تصاویر ..

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره فیلم منتشرشده از بازداشت یک‌ زن در سد لتیان و علت ماجرای روی‌داده توضیحاتی ارائه کرد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ مراد مرادی درباره تصاویر منتشرشده خانمی که در منطقه سد لتیان توسط مأموران کلانتری دستگیری شد، توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ دستور رسیدگی فوری به این ماجرا را صادر کرد.

معاون اجتماعی انتظامی تهران بزرگ افزود: در این حادثه عوامل انتظامی مستقر در ایست و بازرسی سد لتیان به‌لحاظ حرکات مخاطره‌آمیز به سرنشینان خودرو مظنون شده دستور ایست صـادر کردند اما آنها بدون توجه به فرمان پلیس از صحنه متواری شدند.

وی ادامه داد: دو خانم سرنشین خودرو، پس از دستگیری و موقع دلالت به مقر انتظامی، در برابر مأموران مقاومت کرده موجب بروز حادثه شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از داخل خودروی توقیف‌شده، مقادیری مواد مخدر از نوع گراس کشف و پرونده قضائی در این زمینه تشکیل شد.

وی یادآور شد: شیوه دستگیری نامبردگان خلاف آموزه‌های پلیس بوده است و مورد تأیید نیست و در این رابطه برابر مقررات و ضوابط موضوع تحت رسیدگی است و مراحل قانونی خود را طی می‌کند.

انتهای پیام/؛+

فدراسیون صنعت نفت ایران